Doğamel şeker kutusu birde buna bakın bakalım

Ambalaj Tasarımı - Doğamel şeker kutusu birde buna bakın bakalım Sponsorlu Bağlantılar onceki kutuda asetat pencere yoktu yapsamda bişeye benzemezdi zaten gradient layer kullanmıstım arkaplanda yapamadım ona, hem farklı bişe deneyim dedim bakın bakalım degerli yorumlarınızı bekliyorum (Nüket hocam ozellikle ...

sh3yth4n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sh3yth4n

Hiç Biri / Aydın

Alt 05-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

onceki kutuda asetat pencere yoktu yapsamda bişeye benzemezdi zaten gradient layer kullanmıstım arkaplanda yapamadım ona, hem farklı bişe deneyim dedim bakın bakalım degerli yorumlarınızı bekliyorum (Nüket hocam ozellikle senin :rofl: )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

jaws1818 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jaws1818

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çokk güsell gercekten başarılarılarnızın devamını dilerimm
Bu mesajdan alıntı yap

sh3yth4n

Hiç Biri / Aydın

Alt 05-07-2008 #3
1 haftadır photoshopla ugrasıyorum amator calismalarımdan biri begenmenize sevindim teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
grafixtra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafixtra(28)

Grafiker / Mersin

Alt 05-07-2008 #4
Müşteri gözüyle bakıldığında kusursuz ve mükemmel... Ancak grafiker gözüyle bakınca bir kaç noktada bir kaç tavsiyem olacak; eğer bu özgün bir tasarımsa kenarlara bej'den ziyade daha çok pembe veya lila tarzı renkler kullanırdım ben olsam. Ya da açık mavi tonlar beje tercih edilebilirdi. Onun haricinde şekerlerin etrafına verdiğin beyaz gölgeyi ben olsam vermezdim. Zemin rengi zaten farklı olduğu için hoş durmuyor, ayrıca orjinaliteyi de düşürmüş diyebilirim bir bakıma.
Ancak dediğim gibi, güzel bir ürün çıkmış ortaya... Markette bu şekeri görsem alırdım ama bu ürünün üreticisi olsam kabul etmezdim, öyle diyeyim...
Bu mesajdan alıntı yap

sh3yth4n

Hiç Biri / Aydın

Alt 05-07-2008 #5
eleştirilmekte hoşuma gidiyor Doğamel şeker kutusu birde buna bakın bakalım
şahsen bende mavi tonlarında kullanıyorum veya kırmızı - bordo arası hoş renkleri tercih ediyorum ama patronumun istekleri dogrultusunda yapabilecegim en guzel seyi yapmaya calisiyorum, bej rengi benim tercihim degil Doğamel şeker kutusu birde buna bakın bakalım. uretici gozuyle degil markette gorsem nasil karsılardım diye bakmaya calisiyorum. şekerin etrafına mecburen beyaz vermek zorunda kaldım onu degistirecem cunku cep telefonuyla cekilmis bir resim o yani resim kalitesi oldukca dusuk photoshoptada yeni oldugum icin o kadar ancak duzenleyebildim. yorumlarınız icin teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

sh3yth4n

Hiç Biri / Aydın

Alt 05-07-2008 #6

elestirilerinizi dikkate aldım biraz duzenledim boyle daha iyi sanırım Doğamel şeker kutusu birde buna bakın bakalım tşk.ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bakalım, bakın, birde, buna, doğamel, kutusu, şeker