Doğan Damper Kartvizit Tasarımım

Kartvizit Tasarımları - Doğan Damper Kartvizit Tasarımım ...

grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Dosya19

Alt 14-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Damper ve Dorse İmalatı Yapan Bi Firmaya yapmış olduğum kartvizit yorumlarınızı bekliyorum...

Firmanın Logosu şahsıma aittir...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 14-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Maşallah boş bulduğunuz her yeri doğan damper yazısı ile doldurmuşsunuz, onun haricinde fena değil elinize sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 14-02-2012 #3
Maşallah boş bulduğunuz her yeri doğan damper yazısı ile doldurmuşsunuz, onun haricinde fena değil elinize sağlık.
Teşekkür ederim Doğan Damper Kartvizit Tasarımım Ama gerçekten öyle müşteriler varki firma ismini heryerde görmeyi daha çok seviyor benden o yüzden firmada yeni olduğu için ve akılda kalması açısından firmanın ismini ve logosunu uygun yerlerde kullandım...

Bu arada logo için ne düşünüyorsunuz tasarımı bana ait?
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 14-02-2012 #4
Eşit olsun diye üstteki harflerin arasını açmışsın ama göze batıyor bir de D harfi çok bitişik olmuş, eline sağlık çok da kötü diyemem.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
AlmilaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AlmilaS

Grafiker / İstanbul

Alt 14-02-2012 #5
Martin'e katılıyorum. Her yerde firma isminin yazması kalabalıklık yaratmış, göz yoruyor. Bir de kartvizitin broşür gibi kullanılamaması taraftarıyım. Az, öz, sade ve firmanın bilgilerini barındırsın yeter düşüncesindeyim. Tabi müşteriniz tutturduysa elden bir şey gelmiyor bazen. Logo da genel anlamda hoş, göbekteki yazıyı biraz daha okutmak için arkadaki beyaz biraz sarıya doğru kırılabilirdi belki. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 14-02-2012 #6
Eşit olsun diye üstteki harflerin arasını açmışsın ama göze batıyor bir de D harfi çok bitişik olmuş, eline sağlık çok da kötü diyemem.
Teşekkür ederim bende fark ettim aynı sorunu gerekli düzeltmeyi yapıcam Doğan Damper Kartvizit Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 14-02-2012 #7
Martin'e katılıyorum. Her yerde firma isminin yazması kalabalıklık yaratmış, göz yoruyor. Bir de kartvizitin broşür gibi kullanılamaması taraftarıyım. Az, öz, sade ve firmanın bilgilerini barındırsın yeter düşüncesindeyim. Tabi müşteriniz tutturduysa elden bir şey gelmiyor bazen. Logo da genel anlamda hoş, göbekteki yazıyı biraz daha okutmak için arkadaki beyaz biraz sarıya doğru kırılabilirdi belki. kolay gelsin.
Gerçekten bende pek sevmiyorum bir sürü resim vs. koymayı logo isim adres vede şık bi tasarım ama müşteri yaptığı işlerin akılda kalmasını istiyor haliyle de böyle bi tasarım oluşuyor Doğan Damper Kartvizit Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 14-02-2012 #8
hepimizin yaşadığı bir durumdur müşteri müdahalesi
ve görmedim bu güne kadar yapılandan daha güzelinin müşteri ile yapılmış olanını
ben de yaşamaktayım bu durumu ve tavsiye ederim paylaşmamayı Doğan Damper Kartvizit Tasarımım

Uzun lafın kısası birileri kurcalamış işi belli. Kullanılabilir ama albenisi olmayan standartlar dışında bir özelliğini göremediğim bir kartvizit. Hoş bu kart çift taraf olsa idi arkası broşür edalarında yaptıkları işlerle dolu olur ve daha göz yorardı.

Emeğine sağlık. Sunum iyi Doğan Damper Kartvizit Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
omerh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 15-02-2012 #9
ve görmedim bu güne kadar yapılandan daha güzelinin müşteri ile yapılmış olanını
ben de yaşamaktayım bu durumu ve tavsiye ederim paylaşmamayı Doğan Damper Kartvizit Tasarımım

Uzun lafın kısası birileri kurcalamış işi belli. Kullanılabilir ama albenisi olmayan standartlar dışında bir özelliğini göremediğim bir kartvizit. Hoş bu kart çift taraf olsa idi arkası broşür edalarında yaptıkları işlerle dolu olur ve daha göz yorardı.

Arkadaşlar böyle müşteriden nefret ediyorum... yapmıyorum kardeşim sana tasarım demek lazım bence.. zaten kartvizite tasarım ücreti bile ödemek istemez böylesi... gerek yok böyle müşteriye bence... Açık söyleyeyim ben böyle müşteriye çok kırmıza kart gösterdim...

Sunum güzel ama. yinede eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 15-02-2012 #10

yorumunuz için teşekkür ederim Doğan Damper Kartvizit Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları