Doğan Ticaret kartvizit çalışmam

Kartvizit Tasarımları - Doğan Ticaret kartvizit çalışmam ...

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:dance1:Doğan Ticaret kartvizit çalışmam:dance1:

Cool3D & Photoshop ile oluşturdum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 03-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kusura bakma arkadaşım ama kartvizit konusunda daha çok çalışman lazım benim gözüme hitap etmiyor açıkcası hevesini kırmak istemem ama örnekler incele derim.Çok klişeleşmiş bir kartvizit..Emegine saglık..
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-01-2009 #3
teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 03-01-2009 #4
zemin çok soğuk geldi
Bu mesajdan alıntı yap
hazerd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hazerd

Webmaster / İstanbul

Alt 04-01-2009 #5
çok standart ve doğan tic. yazısı gereksiz bir şatafat içinde... kartvizitlerin sade olmasına özen gösterilmeli. 3B yazılar hoş gelmiyor göze.
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-01-2009 #6
3D de karakterlerin (xara ilemi yaptın) sol alt tındaki kısım da render sorunu görünüyor...
biraz fazla aceleye gelmiş bir cv olmuş... biraz daha vakit ayırırsan çok mükemmel şeyler yapabilirmisin...
Bu mesajdan alıntı yap
guraykurtoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guraykurtoglu

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-01-2009 #7
bence hiç üzülme eleştiriler biraz sert olmuş gibi zemini değiştir ve biraz daha sadelik kat çok daha güzel şeyler çıkacaktır ortaya, bir de photoshop değilde corel tarzı proğramların daha yararlı olacağı görüşündeyim photoshop pixel tabanlı lakin corel vektöreldir yani bu işler içindir... Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Cevap

Alt 04-01-2009 #8
kusura bakma arkadaşım ama kartvizit konusunda daha çok çalışman lazım benim gözüme hitap etmiyor açıkcası hevesini kırmak istemem ama örnekler incele derim.Çok klişeleşmiş bir kartvizit..Emegine saglık..
teşekkür ederim kardeşim inceliyorum diğer örnekleri...

çok standart ve doğan tic. yazısı gereksiz bir şatafat içinde... kartvizitlerin sade olmasına özen gösterilmeli. 3B yazılar hoş gelmiyor göze.
önerilerini dikkate alıyorum arkadaşım sağol...

3D de karakterlerin (xara ilemi yaptın) sol alt tındaki kısım da render sorunu görünüyor...
biraz fazla aceleye gelmiş bir cv olmuş... biraz daha vakit ayırırsan çok mükemmel şeyler yapabilirmisin...
Cool3D & Photoshop Kullandım bu scannerden tarama olduğu için görüntü problemli, aslında piksellenme yok. Teşekkür ederim yönlendirmelerine...

bence hiç üzülme eleştiriler biraz sert olmuş gibi zemini değiştir ve biraz daha sadelik kat çok daha güzel şeyler çıkacaktır ortaya, bir de photoshop değilde corel tarzı proğramların daha yararlı olacağı görüşündeyim photoshop pixel tabanlı lakin corel vektöreldir yani bu işler içindir... Saygılarımla
Teşekkür ederim arkadaşım tesellin için ve önerin için çok sağol
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismam, dogan, kartvizit, ticaret