Doğdugunuz günde Kac kişi ölmüş

Graficafe - Doğdugunuz günde Kac kişi ölmüş ...

noveli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noveli

Grafiker / Kocaeli

Alt 11-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dogdugunuz Günde KAç Kişi Ölmüş Merak Edenler

--------------------------------------------------------------------------------

Buyrun benim 151.378 kişi ölmüş doğduğumda böyle bişey aslında dikkatimi çekmezdi bugün karşıma çıkınca internette dolaşırken rastladım bu siteye merak ettim kaç kişi olduğunu sizlerlede paylasıyorum arkadaslar

http://www.justsayhi.com/bb/death
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 11-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
e hangi ülkenin kayıtlarına göre listeliyor peki ve birazda sallıyor;Doğdugunuz günde Kac kişi ölmüş hergun bukadar kişi ölse çin 2 milyar nufusa sahip olmazdı yada ölse bile sadece amerikanın verilerine göre sıralıyor bence ;:9

hiç türk adı yok orda

bende 142,000 kişi ölmüş ;Doğdugunuz günde Kac kişi ölmüş
Bu mesajdan alıntı yap
sedat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 28-05-2008 #3
bende 147,345 kişi ölmüş bencede katılıorum "iyireklam10" a bare ölen kişileri gösterio doğanb kişileride göstermesi lasm..benceee
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 29-05-2008 #4
vala istatistiklere bakmadım ama yıllar öncesinden bugune kadar nice katliamlar oldu 1 mayısta (dogum günüm 1 mayıs).hala da devam ediyor eskisi kadar olmasa da...baksam sonuclara kaç kişi çıkar acaba :sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-05-2008 #5
142,483 kişi ölmüs bendede çok degilmiş Doğdugunuz günde Kac kişi ölmüş eminim iki misliside doğmuştur Doğdugunuz günde Kac kişi ölmüş
Bu mesajdan alıntı yap

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 29-05-2008 #6
senin dogum günün hangi gün ki Doğdugunuz günde Kac kişi ölmüş okadar ölmüş Doğdugunuz günde Kac kişi ölmüş
Bu mesajdan alıntı yap

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-05-2008 #7
senin dogum günün hangi gün ki Doğdugunuz günde Kac kişi ölmüş okadar ölmüş Doğdugunuz günde Kac kişi ölmüş
8 şubat doğum günüm bu arada seninkide 1 mayısmış ne güzel doğum gününü tüm türkiye kutluyor Doğdugunuz günde Kac kişi ölmüş
Bu mesajdan alıntı yap

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 29-05-2008 #8
evet kanlı kutlama Doğdugunuz günde Kac kişi ölmüş ama havada helikopterler ucuştugunda aha diyorum bakın beni korumakla görevlendirildiler :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-05-2008 #9
evet kanlı kutlama Doğdugunuz günde Kac kişi ölmüş ama havada helikopterler ucuştugunda aha diyorum bakın beni korumakla görevlendirildiler :rofl:
biz türkler bazen olayların boyutunu abartıyoruz işci bayramı adı üzerinde bayram güzel kutlamak yada kanlı kutlamakta bizim elimizde ama iste maalesefki çogu zaman 1 mayıs amacından saptırılıyor
Bu mesajdan alıntı yap

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 29-05-2008 #10
zaten eskiden 1 mayıs ta insanlar dostlarıyla ve fikirdaşlarıyla biraraya gelip mesire yerlerinde piknikler yapar,eglenir,hoş vakit gecirirlermiş..bu 1 mayısta işe gelirken otobuste şoför anlatyordu bunları..hiç bilmiyordum böyle oldugunu ve duyunca cok şaşırdım..adam hayıflanıyordu..nerden nereye geldik diye..aynen öyle düşündüm bende ..vay be dedm içimden..ne varsa eskilerde varmış..nasıl böyle olduk,nasıl böyle sadist,kavgacı,protest,provakator ve şiddet egilimli bir toplum olduk.. üzerinde cok düşünmek lazım..yazık..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
graficafe