Doğmamış

Sinema & Tiyatro - Doğmamış Sponsorlu Bağlantılar Seyretmeyenler ve korku filmini sevenler varsa tavsiye ederim veya izleyenler varsa yorumlarını bekliyorum Yönetmen David S. Goyer Senaryo David S. Goyer Müzik Ramin Djawadi Görüntü yönetmeni James Hawkinson ...

Doğmamış
senem sevtap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senem sevtap

Grafiker / Ankara

Doğmamış

Alt 20-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Seyretmeyenler ve korku filmini sevenler varsa tavsiye ederim veya izleyenler varsa yorumlarını bekliyorum

Doğmamış

Yönetmen

David S. Goyer

Senaryo

David S. Goyer

Müzik

Ramin Djawadi

Görüntü yönetmeni

James Hawkinson

Tür:

Korku

Yapım:

ABD 2009 (Renkli)

Dil:

İngilizce

Casey Beldon (Odette Yustman) kendisini çocukken terk eden annesinden nefret etmektedir. Ancak açıklanamaz birtakım olaylar meydana gelmeye başlayıp rüyasında bir hayalet görmeye başlayınca, annesinin onu neden terk ettiğini anlamaya başlar. Sonunda hayaletin uyanık saatlerine de egemen olması üzerine çareyi ruhsal olaylar danışmanı Sendak'a (Gary Oldman) başvurmakta bulur.
Sendak'ın yardımını alan Casey, ailesi üzerindeki lanetin kökeninin Nazi Almanya'sına kadar uzandığını ve kendisine musallat olanın bir hayalet değil, tuhaf bir yaratık olduğunu keşfeder. Herkesin ve her şeyin içine girebilme yeteneğine sahip olan, dünya dışı bir boyuttan gelen bu yaratık, bedenleri ele geçirdikçe daha da güçlenmektedir. Lanetin ortadan kalkması için tek şans, dünyamızın ötesinde henüz doğmamış birisi tarafından açılmış olan bir giriş kapısını kapatmaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 29-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dünyamızın ötesinde henüz doğmamış birisi tarafından açılmış olan bir giriş kapısını kapatma uğraşısı...
Ben filme buğün gittim...klasik korku filmi...gerilim çok fazla...önce sıkıcı geliyor eğer konuya odaklanılırsa film fena değil..onun dışında belli bir konu üzerinde seyrediyor.En etkileyici sahnesi nazi deneyleri..."kahverengi çocukların mavi gözlü yapma, farklı deneyler ve denek olarak kullanma senaryosu..."çok etkileyici işlenmiş...onun dışında korku film severler için güzel bir film ama farklı ve değişik bir film arayanlar için bence pekte hoş bir alternatif sayılmaz...+filmde bir son bekleme çabasına girsede insan, tam bir son olmuyor...
Filmi 10 üzerinden değerlendirirsek, "6"
Senaryo 3
Oyuncular 2
Etkileme 1

Teşekkürler Senem sevtap.
Bu mesajdan alıntı yap
senem sevtap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senem sevtap

Grafiker / Ankara

Alt 03-03-2009 #3
rica ederim ben çok beğendim bu filmi
Bu mesajdan alıntı yap
tuuuba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuuuba

Hiç Biri

Alt 04-03-2009 #4
ben izledim ama gerilim adına çok fazla bisey bulamadım fılmde
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #5
Korku, gerilim pek hoşlandığım bir tür olmamasına rağmen bu filmin konusu ilgimi çekiyor. Henüz izleyemediğim bir film. Ama izleyeceğim ilk fırsatta.
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2009 #6
2 gece önce izledim Doğmamış
Korku filmlerini hiç sevmem.Korktuğum için değil bana son derece gereksiz geldikleri için, gerçekçi olmadıkları için...
Fakat sevgili yeğenimi kıramadım Doğmamış ve izledik... Korku fazla yoktu bence yada ben etkilenmedim ama konu olarak iyi sayılabilirdi...Bazı bölümlerde insanın kendisini kaptırmasına neden olabiliyordu Doğmamış

İyi seyirler...
Bu mesajdan alıntı yap
küheylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

küheylan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Diğer) / Bayburt

Alt 13-07-2009 #7
paylaşım için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2009 #8
Gitmek lazım teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
delibadi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delibadi(33)

Grafiker / Zonguldak

Alt 13-07-2009 #9
Gitmek lazım teşekkürler...
evde izlemeyi tafsiye ederim o kadar çığlık arasında izlenmez..
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2009 #10
Şakamı yapıyorsun Doğmamış İnanmıyorum ya ... İzlerken bir kere bile sıçramadım yerimden Doğmamış Bende sorun var anlaşılan Doğmamış
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dogmamis

Kapat
Şifremi Unuttum?