Doğranmış el çalışması

Dijital Sanat - Doğranmış el çalışması Sponsorlu Bağlantılar Photoshopta doğranmış el düşüncesinin sonucu bu oldu......

Doğranmış el çalışması
ebdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebdesign

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Doğranmış el çalışması

Alt 16-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshopta doğranmış el düşüncesinin sonucu bu oldu...
Doğranmış el çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

impossible0049 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

impossible0049

Grafiker / Sivas

Alt 16-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bi çalışma eline sağlık kardeş....
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2008 #3
güzel olmuş emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2008 #4
sanırım el dondurulmuşdu neden hiç kan yok
Bu mesajdan alıntı yap
sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-12-2008 #5
bencede kadının parmakları neden kanamıyor?
buna rağmen güzel olmuş emeğine sağlıkDoğranmış el çalışmasıDoğranmış el çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet Utku DİLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Utku DİLER

Grafiker / Gaziantep

Alt 17-12-2008 #6
Sanki bu çalışmayı daha önce görmüş gibiyim ben,ama genede güzel çalışma ... Ama eminim gördügüme sanki :S
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 17-12-2008 #7
Sanırım arkadaşların anımsadığı çalışma bu;

Doğranmış el çalışması

sanırım el dondurulmuşdu neden hiç kan yok
bencede kadının parmakları neden kanamıyor?
buna rağmen güzel olmuş emeğine sağlıkDoğranmış el çalışmasıDoğranmış el çalışması

Amaç kanayan parmaklar değil arkadaşlar.KAnayan bir görüntü zaten hoş değil.Birçok insan bakmadan geçerdi.

Bu çalışma stilinin asıl amacı doğranan sebze veya yiyeceklerle parmakların bir bütünlük oluşturması, ancak arkadaşın çalışmasındaki gibi sadece parmak olunca doğal olarak insanlar KAN istiyor...
(burada sosis görünümü verilmiş)

--------

Çalışmanıza birkaç ilave yaparsanız bütünlük sağlanabilir, eli neden doğramış? Piskobat yada mazoşist olduğu için değil sanırım...

Mutfakta herhangi birşeyi doğrarken farkında olmadan elimizide keseriz-doğrarız....Ama sizin çalışmanızdaki gibi durduk yere (durduk yerden kasıt beyaz arka fon) elimizi bukadar parçaya ayırmayız. doğranmış parmakların yanına birkaç doğranmış sebze bütünlüğü sağlamaya yetecektir.

İyi çalışmalar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2008 #8
Sanırım arkadaşların anımsadığı çalışma bu;

Doğranmış el çalışması

Amaç kanayan parmaklar değil arkadaşlar.KAnayan bir görüntü zaten hoş değil.Birçok insan bakmadan geçerdi.

Bu çalışma stilinin asıl amacı doğranan sebze veya yiyeceklerle parmakların bir bütünlük oluşturması, ancak arkadaşın çalışmasındaki gibi sadece parmak olunca doğal olarak insanlar KAN istiyor...
(burada sosis görünümü verilmiş)

--------

Çalışmanıza birkaç ilave yaparsanız bütünlük sağlanabilir, eli neden doğramış? Piskobat yada mazoşist olduğu için değil sanırım...

Mutfakta herhangi birşeyi doğrarken farkında olmadan elimizide keseriz-doğrarız....Ama sizin çalışmanızdaki gibi durduk yere (durduk yerden kasıt beyaz arka fon) elimizi bukadar parçaya ayırmayız. doğranmış parmakların yanına birkaç doğranmış sebze bütünlüğü sağlamaya yetecektir.

İyi çalışmalar dilerim...
şayet çalışma böyle olsaydı bizde kan istemezdik Doğranmış el çalışması vampir değiliz değilmi Yosa
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 17-12-2008 #9
şayet çalışma böyle olsaydı bizde kan istemezdik Doğranmış el çalışması vampir değiliz değilmi yoŞa

Alınganlık niye? Göz kırpma niye ? Kötü bişey mi dedim?

Kan isteyenler derken genelden bahsediyordum, o çalışmayı gören birçok insan kan nerde diye soracaktır (ki sormuşlardırda.)

İyi hoş benim paylaştığım çalışmayı görüp kan nerde diyenlerde olmuştu , hatta bukadar kesmiş ama hala farkında değil ve kesmeye devam ediyor , ne kadar saçma! diyenler dahi oldu ya neyse...

İnsanları anlamak zor.
Bu mesajdan alıntı yap
sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-12-2008 #10
ebdesign in çalışması somut durmadığı için kan olsaydı daha hoş ve gerçekçi olurdu diye istedim fakat yosa nınkinde öle bişey aramadım daha gerçekçi olduğu içinDoğranmış el çalışmasıDoğranmış el çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismasi, dogranmis

Kapat
Şifremi Unuttum?