Doğum Günü DAvetiyesi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Doğum Günü DAvetiyesi ...

Doğum Günü DAvetiyesi
_FhR_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_FhR_

Hiç Biri / İstanbul

Doğum Günü DAvetiyesi

Alt 21-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Şekilde Bir Çalışma yaptım sizin değerli yorumlarınızı almak isterim...

Doğum Günü DAvetiyesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ayfare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayfare

Grafiker / Antalya

Alt 21-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok basit olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
nymha82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nymha82

Grafiker / Ankara

Alt 21-08-2008 #3
cok basit ve imajlar birbirinden kopuk olumus.
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2008 #4
Basit olmuş çünkü fazla uğraşmamışsın belli, Mert'in doğum günü demişsin ama Mert'i özenmeden kesip yapıştırmışsın, bence biraz vakit ayır derim, ve açık renqin üstüne başka bir açık renkle yazı yazmanı tavsiye etmem koyu bi renk kullanarak öne çıkarabilirsin veya sadece bi gölgede yeterli... Davetiye örneklerini incele derim..
Bu mesajdan alıntı yap
vizyon222 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vizyon222

Matbaacı / Eskişehir

Alt 21-08-2008 #5
çk basit üzerinde çalışılmamış hiç.... fotoğrafı bence belden kesmek yerine güzel bi gotosunu koyabilirsin... birazdaha çalışmalısın üstünde...
Bu mesajdan alıntı yap
mesburcum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesburcum

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 21-08-2008 #6
Mert kötü durmuş bence. O resmi değiştirmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
karayels isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karayels

Grafiker / Ankara

Alt 21-08-2008 #7
Spiderman çok kullanılmış. Davetiyeden çok spiderman tanıtımı gibi. Daha özenerek davetiye olduğunu hissettiren bir çalışma yapman daha sağlıklı olacaktır. Kolay Gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

_FhR_

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-08-2008 #8
yorumlarınız için saolun
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 21-08-2008 #9
anlaşılan afacan örümcek adam hastası...Doğum Günü DAvetiyesi örümcek adamı tek ve büyü bi şekilde kullan derim...yazı fontunu kesinlikle değişmelisin daha eğlenceli fontlar kullanmalısın...ufaklığın resmi havada aslı kalımış....en alta sol tarafa koymalısın ve baloncuklar çıkabilir davet tarihini buraya yazabilirsin...eğlenceli bi çalışma aslında düşündükce güzel şeyler çıkacaktır....ama 21 ağustos bugün...bu gerçekmi hayalmi...eğer gerçekse geç kaldın sanırım...Doğum Günü DAvetiyesiDoğum Günü DAvetiyesiDoğum Günü DAvetiyesi
Bu mesajdan alıntı yap

_FhR_

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-08-2008 #10
anlaşılan afacan örümcek adam hastası...Doğum Günü DAvetiyesi örümcek adamı tek ve büyü bi şekilde kullan derim...yazı fontunu kesinlikle değişmelisin daha eğlenceli fontlar kullanmalısın...ufaklığın resmi havada aslı kalımış....en alta sol tarafa koymalısın ve baloncuklar çıkabilir davet tarihini buraya yazabilirsin...eğlenceli bi çalışma aslında düşündükce güzel şeyler çıkacaktır....ama 21 ağustos bugün...bu gerçekmi hayalmi...eğer gerçekse geç kaldın sanırım...Doğum Günü DAvetiyesiDoğum Günü DAvetiyesiDoğum Günü DAvetiyesi
evet dün yapmıştım ama karşı taraf bu şekilde istedi tamam fontta hatam var ama karşı taraf spiderman gözüksün her yerde falan dedi bu yüzden böle bişe yapma gereği duydum resmi koymak da en son aklıma geldi o yüzden tek boş yer orası vardı oraya koydum spidermanlerin üstüne koymak istemedim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
davetiyesi, doğum, gÜnÜ