Doğum Günü Yazı Boyutu Kaç Olmalı

Temel Tasarım İlkeleri - Doğum Günü Yazı Boyutu Kaç Olmalı Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar illustrator ile yiğenim için doğum günü tasarımı hazırlıyorum. Bu doğum günlerinde işte "ahmet bir yaşında" gibi üçgen içinde yazılar yapılıyor yaa onların boyutu genel olarak kaç olur. ...

oznugurlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oznugurlu

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 16-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar illustrator ile yiğenim için doğum günü tasarımı hazırlıyorum. Bu doğum günlerinde işte "ahmet bir yaşında" gibi üçgen içinde yazılar yapılıyor yaa onların boyutu genel olarak kaç olur. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

oznugurlu

Alt 17-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ağalar bir cevap veren yok mu? Çok basit birşey soruyorum. Şu doğum günü partilerinde harfler asıyorlar yaa onun boyutu genel olarak kaç olur. 10 - 10 cm mi 15 - 15 cm mi vs vs vs
Bu mesajdan alıntı yap
grafok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafok

Grafiker / Muğla

Alt 17-06-2014 #3
ben hiç o tarz bir iş yapmadım ama kendin uygun olan ölçüyü yapabilirsin bence... sabit bir ölçüsü olacağını sanmıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

oznugurlu

Alt 17-06-2014 #4
ben hiç o tarz bir iş yapmadım ama kendin uygun olan ölçüyü yapabilirsin bence... sabit bir ölçüsü olacağını sanmıyorum
hmm cevap için teşekkürler bian ıssız forumda sanmıştım kendimi Doğum Günü Yazı Boyutu Kaç Olmalı Yaa şimdi harfler asılıyor vs yaa klasik bir ölçüsü varsa ona göre yapmak istemiştim ama kimseden ses yok neyse artık Doğum Günü Yazı Boyutu Kaç Olmalı
Bu mesajdan alıntı yap
kerimcankara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerimcankara

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 19-06-2014 #5
Klasik bir ölçü edinmek zor. Tasarımı kullanacağınız mekana, hedef kitleye ve renk uyumlarına göre kendinize göre bir ölçü oluşturmanız en doğrusu olacaktır Doğum Günü Yazı Boyutu Kaç Olmalı
Bu mesajdan alıntı yap