Doğuş Üniversitesi MYO 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yapmak istiyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Doğuş Üniversitesi MYO 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yapmak istiyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Doğuş Üniversitesi MYO 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yapmak istiyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: İstanbul Doğuş Üniversitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ...

Doğuş Üniversitesi MYO 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yapmak istiyorum - İstanbul
Esra G isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esra G

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 28-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Üniversitesi MYO 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yapmak istiyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: İstanbul Doğuş Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Doğuş Üniversitesi MYO 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yapmak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

E-posta:

Telefon: 0534 332 12 69
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Doğuş Üniversitesi MYO 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yapmak istiyorum - İstanbulDoğuş Üniversitesi MYO 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yapmak istiyorum - İstanbulDoğuş Üniversitesi MYO 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yapmak istiyorum - İstanbulDoğuş Üniversitesi MYO 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yapmak istiyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Rutenyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rutenyum

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-06-2014 #3
Merhaba.
Başvuru için CV'nizi ve portfolyonuzu eposta adresine gönderebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap