DOLANDIRICILIK Konulu Afiş

Deneme Çalışmalar - DOLANDIRICILIK Konulu Afiş Sponsorlu Bağlantılar Toplum Destekli Polislerin Dolandırıcılığa karşı halkı bilinçlendirmek için dağıtacağı Afiş çalışmasıdır. Değerli görüşlerinize sunulur... [IMG] [/IMG]...

resat76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

resat76

Hiç Biri / Elazığ

Dosya19

Alt 07-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Toplum Destekli Polislerin Dolandırıcılığa karşı halkı bilinçlendirmek için dağıtacağı Afiş çalışmasıdır. Değerli görüşlerinize sunulur...
[IMG]DOLANDIRICILIK Konulu Afiş[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 07-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dolandırıcı da pek sevimli olmuş. İnsanın dolandırılası geliyor. Biraz daha pis bir tip mi bulsan?
Genel olarak güzel olmuş bence.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-03-2012 #3
Dolandırıcıdan ziyade hırsızı andırıyor afişteki arkadaş, elinize sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 07-03-2012 #4
emeğinize sağlık çekici bir afiş DOLANDIRICILIK Konulu Afiş harbiden kullanılan tipler itici değilde daha çekici olmuş DOLANDIRICILIK Konulu Afiş
Bu mesajdan alıntı yap

resat76

Hiç Biri / Elazığ

Dosya19
Alt 07-03-2012 #5
Dolandırıcı da pek sevimli olmuş. İnsanın dolandırılası geliyor. Biraz daha pis bir tip mi bulsan?
Genel olarak güzel olmuş bence.
Evet haklısınız, keşke gerçek hayatta da çekici ve sevimli olsalar... Beğendiğinize sevindim arkadaşlar, teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

resat76

Hiç Biri / Elazığ

Alt 07-03-2012 #6
emeğinize sağlık çekici bir afiş DOLANDIRICILIK Konulu Afiş harbiden kullanılan tipler itici değilde daha çekici olmuş DOLANDIRICILIK Konulu Afiş
Teşekkür ederim. İnternette dolandırıcıyı çok aradım, ama dolandırıcı tiplemesinden ziyade hırsız tiplemeleri ağırlıkta. Bende eline telefon tutuşturarak "telefon dolandırıcısı" havası vermeye çalıştım. Grafiker arkadaşlarımızın arşivlerinde şöyle tipsiz, at hırsızı gibi tiplemeler varsa ve benimle paylaşırlarsa sevinirim. Bir Polis olarak resim arşivim grafiker arkadaşlara göre biraz yetersiz kalıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-03-2012 #7
Bir Polis olarak resim arşivim grafiker arkadaşlara göre biraz yetersiz kalıyor...
Bu iş aşçının mutfağında malzeme olmaması gibi asıl tiplerin hası sizdedir Reşat bey. DOLANDIRICILIK Konulu Afiş

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

resat76

Hiç Biri / Elazığ

Dosya19
Alt 07-03-2012 #8
Bu iş aşçının mutfağında malzeme olmaması gibi asıl tiplerin hası sizdedir Reşat bey. DOLANDIRICILIK Konulu Afiş
Haklısın dostum, ancak gerçek at hırsızları; kendilerini eski zamanlardaki WANTED tarzı bir afişte görürlerse benden güzel tazminatlar kazanırlar ve çok sevdikleri mesleklerini bırakmak zorunda kalırlar DOLANDIRICILIK Konulu Afiş)
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 07-03-2012 #9
Biz erkeklerin son zamanlardaki rakipleri biskolata erkeği modundaki hırsız şirin sevimli..Zaten belirtmişler arkadaşlar ama ben yazı alanına ve yanın uzunluğuna takıldım. Hece kesmeler olmadan ve ''oyuna gelmeyin'' kısmı için farklı renkler uygun olabilir..

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

resat76

Hiç Biri / Elazığ

Dosya19
Alt 08-03-2012 #10
Biz erkeklerin son zamanlardaki rakipleri biskolata erkeği modundaki hırsız şirin sevimli..Zaten belirtmişler arkadaşlar ama ben yazı alanına ve yanın uzunluğuna takıldım. Hece kesmeler olmadan ve ''oyuna gelmeyin'' kısmı için farklı renkler uygun olabilir..

Kolay gelsin.
Konunun metni aslında çok daha uzundu. Ben konuyu oldukça kısaltarak özetledim ama yinede uzun oldu ve tireleme kaçınılmaz oldu. Oyuna gelmeyin kısmının rengi benim de içime sinmedi, önerilerini değerlendireceğim, teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları