Dolunay Logo

Logo Tasarımları - Dolunay Logo ...

Dolunay Logo
ofluvahdet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ofluvahdet

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Dolunay Logo

Alt 24-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dolunay Giyim Mağazaları İçin Yaptığım Logo..!

Dolunay Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

arcya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arcya(36)

Eğitimci / İzmir

Alt 24-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logo? nerede?
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 24-11-2008 #3
illustrator programının hazır fırçalarıyla yapılmış bir logo iddasında çalışma. lakin ben buna logo diyemeyeceğim malesef. bir ana fikir yok logoda sırf yazının etrafını süslemek için yapılmış gibi duran çizimler. yazının etrafı boş olsaydı belkide daha iyi görünecekti. biraz çalışmak lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2008 #4
Çok sıradan ve gelişigüzel yapılmak için yapılmış havası var. Yazım hatalarına dikkat ediniz. Renkleri geçişli kullanmanız sağlıklı sonuç vermeyecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
arcya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arcya(36)

Eğitimci / İzmir

Alt 24-11-2008 #5
şimdi görebildim ama çok başarılı bir logo olduğunu söyleyemem. logodaki ucu alev almış D harfi ve üstteki rastgele şekil anlamsız geldi bana. maGaza yazmanın nedeni de elindeki fontun türkçe karakter içermemesi sanırım... bence font kullanıp efekt vermek bir ikide şekil eklemek logo olmuyor... hazırladığın çalışmada göze daha hoş gelecek fontlar kullansan , daha sade tasarımlara yönelsen, daha hoş renkler seçsen bence daha güzel sonuçlar elde edebilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2008 #6
Arkadaşım şevkini kırmak istemiyorum ama biraz daha çalışmalısın daha iyisini yapabilirsin iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2008 #7
bencede arkadaşım şevkini kırmak istemem bu işte şevk kırıldımı konsantren bir bozuldumu kötüü oluyor özgün olmaya çalış arkadaşım ok hadii görelim senii daha iyii logo çıkarıcana inanıyoruz ....
Bu mesajdan alıntı yap
Soner Akay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner Akay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-11-2008 #8
registerin bile orantısız Dolunay Logo oflu ama yılma devam devam ama ilk bi gözlemle işleri bak nasıl yapıyorlar bi fikir edin hızlı davranma olucaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
helenistik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

helenistik(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2008 #9
merhaba. bence güzel olmuş ama öndeki o daire ve içindekileri kaldırıp gerisi üzerindeki degradidenti de kaldırıp çalışırsan çok daha iiyi olur bence.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dolunay, logo