Domates İllüstrasyon çalışmam

İllüstrasyon Çalışmaları - Domates İllüstrasyon çalışmam ...

bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 04-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

KullanılanProgram: Photoshop Cs3
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 04-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sen artık kendini aştın İlknur.. Günden güne çok hızlı şekilde daha iyiye gidiyorsun.. tebrikler, güzel çalışma olmuş. Arkadaki domatezleri flu yapıp öndeki domatez'i canlı yapman da gayet mantıklı..

Yeni güzel çalışmalarını görmek dileğiyle...

Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 04-03-2009 #3
Blur, tonlama ve ilk domates gerçekten güzel (sadece zemiin gölgesi çok sert ve alakasız) ve arka plandaki domatesler bütünlüğü bozuyor. BAz aldığın görselide ekleseydin karşılaştırma şansımız daha farklı olabilirdi..Yine Ps de güzel bir çalışma..Tebrik ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Neptün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Neptün

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 05-03-2009 #4
güsel olmuş eline saglık)
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 05-03-2009 #5
Tebrik ederim,emeğine sağlık,her geçengün çalışmaların daha başarılı oluyor Domates İllüstrasyon çalışmam Benim gözüme çarpan öndeki domates net ,arkadakileri blur yapmanda daha öne çıkarmış güzel fakat öndeki domates bu kadar netse zeminide arkaya göre biraz daha net olmalıydı blur vermeye önde azdan arkaya doğru yoğunlaşsaydın sanki daha bir güzel olurdu Domates İllüstrasyon çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 05-03-2009 #6
Sen artık kendini aştın İlknur.. Günden güne çok hızlı şekilde daha iyiye gidiyorsun.. tebrikler, güzel çalışma olmuş. Arkadaki domatezleri flu yapıp öndeki domatez'i canlı yapman da gayet mantıklı..

Yeni güzel çalışmalarını görmek dileğiyle...

Saygılarımla...
Teşekkür ederim,beğenmene sevindim,insan çizerken çok başarısızım o yöndeki eksiğimi gidermeye çalışıyorum ama bi yandan da bu tarz çalışmaları da ihmal etmemem gerek,ilerleyebiliyorsam ne mutlu bana.Tekrar teşekkür ederim.

Blur, tonlama ve ilk domates gerçekten güzel (sadece zemiin gölgesi çok sert ve alakasız) ve arka plandaki domatesler bütünlüğü bozuyor. BAz aldığın görselide ekleseydin karşılaştırma şansımız daha farklı olabilirdi..Yine Ps de güzel bir çalışma..Tebrik ederim
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim,baz aldığım çalışmaya sadık kalmaya çalıştım aslında,orada da bu şekilde arkaplanda domatescikler var ve blur bi şekilde yatıyorlarDomates İllüstrasyon çalışmam Beğenmene sevindim.

güsel olmuş eline saglık)
Teşekkür ederim.

Tebrik ederim,emeğine sağlık,her geçengün çalışmaların daha başarılı oluyor Domates İllüstrasyon çalışmam Benim gözüme çarpan öndeki domates net ,arkadakileri blur yapmanda daha öne çıkarmış güzel fakat öndeki domates bu kadar netse zeminide arkaya göre biraz daha net olmalıydı blur vermeye önde azdan arkaya doğru yoğunlaşsaydın sanki daha bir güzel olurdu Domates İllüstrasyon çalışmam
Evet zemin konusunda sanırım bu detayı farkedememişim uyarılarınız ve yorumunuz, ayrıca da beğeniniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
mygraphic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mygraphic

Hiç Biri / Afyonkarahisar

Alt 05-03-2009 #7
Hımm oldukça iştah açıcıDomates İllüstrasyon çalışmam Ellerinize sağlık bence başarılı bir çalışma özellikle de birinci domates gerçeğe çok yakın.Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Gülsüm ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gülsüm ÖZER(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 05-03-2009 #8
Çalışman gerçekten başarılı. Emeğine sağlık.
Ben de illistrasyona yeni başlayanlardanım.
En yakın zamanda sizlerle paylaşacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-03-2009 #9
tebrikler... çalışma çok hoş...

ama benim anlamadığım tek şey var; ön planda olan domates altında koyu rengi gölde yanlış mı kullandınız... burada biz bozukluk var:S

emeğinize sağılık
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 05-03-2009 #10
Çalışman gerçekten başarılı. Emeğine sağlık.
Ben de illistrasyona yeni başlayanlardanım.
En yakın zamanda sizlerle paylaşacağım.
Çok teşekkür ederim,sizin çalışmalarınızı da görmek isteriz,kötüde olsa buradan gelen yorumlar doğrultusunda daha çabuk düzeltme şansınız oluyor bence ekleyin.Kolay gelsin.

tebrikler... çalışma çok hoş...

ama benim anlamadığım tek şey var; ön planda olan domates altında koyu rengi gölde yanlış mı kullandınız... burada biz bozukluk var:S

emeğinize sağılık
Teşekkür ederim öncelikle,ön plandaki domatesin altında bulunan gölge çalışmanın orjinalinde de var, belki benim yaptığım biraz daha koyu olmuş olabilir,aslını eklemek istiyordum ama bulamıyorum silmiş olabilirim,çalışma yaparken ki fazlalıkları eleyip silerken arada gtmiş olabilir:worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları