dönem ödevimle ilgili yardım istiyorum...

Flash - dönem ödevimle ilgili yardım istiyorum... Sponsorlu Bağlantılar dönem ödevim var flashla ilgili grafik araçlarını kullanmak modülden çok az yararlanmam lazım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...::sadsmile:...

şükranb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

şükranb

Grafiker / Sakarya

Alt 01-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dönem ödevim var flashla ilgili grafik araçlarını kullanmak
modülden çok az yararlanmam lazım yardımlarınızı bekliyorum
teşekkürler...::sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ahmet KAPLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet KAPLAN

Webmaster / İstanbul

Alt 04-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Biraz daha bize istediğini açarsan yardımcı olmaya çalışırız.
Bu mesajdan alıntı yap

şükranb

Grafiker / Sakarya

Alt 05-02-2009 #3
flash la ilgili araç çubukları tool,view,colors,options,katmanlar bunları farklı bi şekilde anlatmam yani modül hazırlamam gerekiyor ve bunu kısa bi şekilde açıklayan slayt hazırlamam gerekiyor.ayrıca sürem çok kısıtlı yardımlarınızı bekliyorum grafikerler.net...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 05-02-2009 #4
flash la ilgili araç çubukları tool,view,colors,options,katmanlar bunları farklı bi şekilde anlatmam yani modül hazırlamam gerekiyor ve bunu kısa bi şekilde açıklayan slayt hazırlamam gerekiyor.ayrıca sürem çok kısıtlı yardımlarınızı bekliyorum grafikerler.net...
Bu ödev kime verildi? Notu kim alıcak?

İnternette bu konuda bir çok konu mevcut+ Dönem ödeviniz olduguna göre; siz bu konuda eğitim aldınız değil mi? Madem süreniz kısıtlı, o zaman bildiklerinizi yapın, bildiginiz ve öğrendiginiz şekilde anlatın.
Bu sizin dönem ödeviniz; eğer biz yaparsak o notuda biz almış olmucakmıyız, yani bu durumda emek kimin?
Lütfen bu emeğide göz ardı etmeyelim, siz takıldıgınız herhangi bir sorunuzu sorun, biz bu konuda yardımcı olalım, ama herşeyide hazır beklerseniz verilen emeğe haksızlık yapmış olunmazdı.Önce siz elinizden geleni yapın, inanın biz de elimizden gelenin fazlasını yaparız.
(Özellikle ben yardımcı olacagım)

Saygılar
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 05-02-2009 #5

İnternette bu konuda bir çok konu mevcut+ Dönem ödeviniz olduguna göre; siz bu konuda eğitim aldınız değil mi? Madem süreniz kısıtlı, o zaman bildiklerinizi yapın, bildiginiz ve öğrendiginiz şekilde anlatın.
Bu sizin dönem ödeviniz; eğer biz yaparsak o notuda biz almış olmucakmıyız, yani bu durumda emek kimin?
Lütfen bu emeğide göz ardı etmeyelim, siz takıldıgınız herhangi bir sorunuzu sorun, biz bu konuda yardımcı olalım, ama herşeyide hazır beklerseniz verilen emeğe haksızlık yapmış olunmazdı.Önce siz elinizden geleni yapın, inanın biz de elimizden gelenin fazlasını yaparız.

Saygılar
Kolay gelsin.
Çok güzel dile getirmişsin dönem ödevimle ilgili yardım istiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

şükranb

Grafiker / Sakarya

Alt 06-02-2009 #6

Saygılar
Kolay gelsin.
tepkiniz için teşekkürler
ama benim fazla bilgim yok öğrenmek için okuyorum
fakat fazla bişey öğrenmedim bu dönem öğreneceğim
öğrendiklerimi kaba taslak bi şekilde gösterince de olmaz dedi
öğretmenim buna karşı daha çok biligi ve kaynak istedi bende sizden yardım istedim
yardımlarınız için teşekkürler saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 06-02-2009 #7
tepkiniz için teşekkürler
ama benim fazla bilgim yok öğrenmek için okuyorum
fakat fazla bişey öğrenmedim bu dönem öğreneceğim
öğrendiklerimi kaba taslak bi şekilde gösterince de olmaz dedi
öğretmenim buna karşı daha çok biligi ve kaynak istedi bende sizden yardım istedim
yardımlarınız için teşekkürler saygılar...
Bunun farkında olmanız güzel.Size önerim bildiginizi en iyi şekilde yapın ve sunun; zaten hocanız daha fazlasını bekleyemez değil mi?
Siz elinizden geleni yapın ben size yardım edecegim dedim değil mi?

Bakın size bir örnek anlatım hazırladım:
Yapacagınız işi bölümlere ayırın.
Resimlerini çekin, yanına açıklamalarını yazın, altınada kullanımı hakkında bilgi verin.
Örnek:
Katmanlar

Araç kutusu(Tools)

Menüler

File/
Edit/
Options/
View/
İnsert/
Modify/
Text/
Commands/
Control/
Debug/
Window/
Help

Bir kaç araç ve menüyü ÖRNEK OLARAK anlatacagım.
Örnek Modify menüsünü ele alalım.İçerisinde bulunan elemanlar:
Modify/Document
(Page properties)

Modify/Convert to symbol(Fdönem ödevimle ilgili yardım istiyorum... :
(Movie clip-Button-Graphic Symbol)

Rectangle Tool ile bir kare çizeriz ve bu karemizi hareket ettirmek istiyoruz, önce buton mu yapacagız, movie clip mi yoksa grafik sembol mu ona karar vermemiz gerekir.Bunun için kulllanılan menü ve araçlar;

Kaydetme seçeneği için kullanılan menüler:
File/Export/Export Image-Export Movie

Tekrar belirtiyorum; sadece yardımc ıolmak adına: neyi, nasıl, ne şekilde anlatacagınız hakkında birer örnek verdim.(SADECE ÖRNEK)
(BURDAN YOLA ÇIKARAK, KENDİNİZ HAZIRLANAMANIZI ÖNERİRİM)

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
donem, ilgili, istiyorum, odevimle, yardim