dönerci karttviziti yorumlarınız önemlidir

Kartvizit Tasarımları - dönerci karttviziti yorumlarınız önemlidir ...

Grafik Canavarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik Canavarı(36)

Matbaacı / Gaziantep

Alt 09-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar
müşteriye göstermeden önce sizin beğeninize sunayım dedim
varsa yorumlarınız bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThorN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThorN

Matbaacı / Eskişehir

Alt 10-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dostum yayınlamış olduğun önceki tasarımlarında da dikkatimi çekmişti, sıfır traş payı ile yapıyorsun tasarımlarını. Bir matbaacı olarak bunu en iyi bilenlerden biri olman lazım. Büyük ihtimalle (bizim eskişehirde reklamcı kartı dediğimiz) bu kartvizitleri 4 renk 70x100 makinalarda baskıya gönderiyorsun. Tamam baskıyı yapan makinalar ve ustalar iyi olabilir ama iş 70x100 ün parçalanmasına geldiğinde giyotin (ki büyük ihtimal ile programlı "Polar"dır) yapacağı pres ile alttaki tabakalarda kaymaya sebeb olacaktır. Var gel artık gerisini sen düşün daha fazla uzatmayayım ne anlatmak istediğimi çok iyi anladığını biliyorum....

Döner salonu ile backroundda kullandığın yaprak (hatta çok canlı bir yeşil ve su damlaları) arasında nasıl bir bağ kurdun kavrayabilmiş değilim.

Slogana hasta oldum dönerci karttviziti yorumlarınız önemlidir

Ufat tefek imla hatalarınız var.

Görsellere azıcık gölge atsanda öyle havada asılı kalmasalar daha iyi olacak gibi dönerci karttviziti yorumlarınız önemlidir

Font seçimleri çok fena bu olayıda en kısa zamanda pratiğe dökmen lazım dönerci karttviziti yorumlarınız önemlidir

daha fazla birşey söylemeyeyim yoksa senin kart üzerine yazdığın yazıdan daha çok yorum yapmış olacağım dönerci karttviziti yorumlarınız önemlidir

Saygılarımla

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-02-2011 #3
merhaba arkadaşlar
müşteriye göstermeden önce sizin beğeninize sunayım dedim
varsa yorumlarınız bekliyorum
lütfen ama lütfen kırılmayın baştan sona olmamış dönerci karttviziti yorumlarınız önemlidir
Bu mesajdan alıntı yap
sukineko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sukineko

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-02-2011 #4
slogan çok iyi gerçektendönerci karttviziti yorumlarınız önemlidirama benimde anlayamadığım fondaki yeşil yaprakların pide döner kebap gibi ürünlerle ne alakası olduğudönerci karttviziti yorumlarınız önemlidir
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 12-02-2011 #5
Backround çok alakasız olmuş arkadaşım...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafik Canavarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik Canavarı(36)

Matbaacı / Gaziantep

Alt 13-02-2011 #6
ya aslında birazda göze battığı gibi bakmak lazım forumda beğenilmeyen iki kartvizitimde basıldı ve kim görse süper olmuş dedi acaba biz kendi bilidiğimiz gibimi yapmalıyız yoksa müşterinin beğenmesi gibimi
Bu mesajdan alıntı yap
mercimek_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mercimek_34

Eğitimci / İstanbul

Alt 13-02-2011 #7
Değerli arkadaşım. Emeğine sağlık çok güzel olmuş. Ben bir konuda yorum yapmak istiyorum. Çalışmanın konusu yemek üzerine olduğu için bence daha can alıcı renk kullanabilirsin diye düşünüyorum. Kırmızı ve turuncu renkler mesela. Çünkü bu renkler iştah açıcı renkler. Anlam bütünlüğü açıcında bu çalışmada kırmızı ve turuncu rengide koysan nasıl olur.
Bu mesajdan alıntı yap
ThorN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThorN

Matbaacı / Eskişehir

Alt 13-02-2011 #8
ya aslında birazda göze battığı gibi bakmak lazım forumda beğenilmeyen iki kartvizitimde basıldı ve kim görse süper olmuş dedi acaba biz kendi bilidiğimiz gibimi yapmalıyız yoksa müşterinin beğenmesi gibimi
Sevgili meslektaşım şöyle yapalım o zaman;

Sen yine kendi bildiğin gibi yap sonra ister burada paylaş ister paylaşma; bizlerde ister yorum yapalım ister yapmayalım, sonra sen ister bu yorumları dikkate al ister alma, ama müşterilerin kesin beğenir ondan şüphem yok artık dönerci karttviziti yorumlarınız önemlidir
Bu mesajdan alıntı yap
sezenber isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezenber

Hiç Biri / Muğla

Alt 14-02-2011 #9
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Osman WTO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Osman WTO

Grafiker / Yurtdışı

Alt 27-02-2011 #10
Selam,

ellerine emegine saglik.. Benimde bir sorum olacak o Döner resimlerini Kiyma ve Yaprak bana zahmet olmazsa yollarmisin Almanya icin yüksek cözünürde olarak memnun olurum Saygilarimla Islerinde basarilar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları