"dördüncü koridor" logosu...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - "dördüncü koridor" logosu... ...

Konu Kapatılmıştır
türkay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

türkay

Eğitimci / Mardin

Alt 20-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar okul dergisi için kapak ve logo lazım ... logo derginin adı ""dördüncü koridor" ama kapak bu ay bişey tasarlayamadık sınavlarla ilgili bir kapak yapabilecek olan varsa sevinirim... :rofl:
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 20-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu bir iş teklifi midir acaba??
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2009 #3
Konunuzu yanlış yere açmışınız,aynı konuyu tekrardan açmayınız Yetkililer gerekli olan taşımayı gerçekleştirecektir.

http://http://www.grafikerler.net/is...lari-f139.html
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2009 #4
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
  • Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
  • Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
  • Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
  • Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.
Konu Kapatılmıştır