dörtel logo

Logo Tasarımları - dörtel logo ...

dörtel logo
ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

dörtel logo

Alt 24-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar bakalım sız hangisini beyenecek yada beyenmıceksınız..:tongueout:

dörtel logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

drummer91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drummer91

Öğrenci (Diğer) / Diyarbakır

Alt 24-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Backround renkleriyle font renklerini aynı tutmayınız bence,canlı etkileyici gözükebilir.
Sanırım el şeklinde düşünmüssünüz logoyu ancak orada 5 parmak ve 1 el vardörtel logo bunlar benım gözüme takıldı..Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
tearsnheaven isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tearsnheaven(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2010 #3
ben hiçbirisini beğenmedim, farklı bir yol izlemen daha doğru olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap
ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 24-08-2010 #4
ben hiçbirisini beğenmedim, farklı bir yol izlemen daha doğru olacaktır
sizin düşünceniz ama farklı bır yol derken anlamadım nasıl bır yol ısım bellı zaten fırmanın ne yapamam lazım neyse..
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 24-08-2010 #5
Sadece yazı fontu ile yazılmış dört el yazısından başka bir şey göremiyorum logo ve amblem konusunda daha fazla araştırma yapıp yeniden çalışmanızı tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
tearsnheaven isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tearsnheaven(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2010 #6
sizin düşünceniz ama farklı bır yol derken anlamadım nasıl bır yol ısım bellı zaten fırmanın ne yapamam lazım neyse..
bir logoyu oluştururken bunu büyük ve küçük olarak düşünüp okunabilirliğini görmen gerekli, ayrıca bir zemin üzerinde nasıl duruyor onu da görmelisin.
hem rakamla hem de yazıyla yazdığın zaman kendisini tekrar edecektir, ben logoya baktığım zaman DÖRTEL mi yoksa DÖRT EL mi yoksa 4 EL mi ayırt edemedim, çalışmalarda renk ve font uyumu yok, dolayısıyla bu çalışmalar üzerinde vakit kaybetmene gerek yok başka bir yoldan kastımda buydu, ayrıca eleştirelere cevap verirken bitişteki neyse v.b. kinayeli sözlere gerek yok, bizler burada birbirimize yardımcı olması adına eleştirilerde bulunuyoruz, boş laf olsun diye de çok güzel olmuş, eline sağlık türünden yorumlar almak istiyorsan bu seni bir adım ötesine götürmez, kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 24-08-2010 #7
DÖRTEL'i 4 rakamı ve bir elle sembolize etmeniz itici olmuş. Renkler çok negatif.
Bu çalışmaları düzenlemek yerine yapılmış başarılı logo çalışmalarını inceleyip yeni baştan daha özgün çalışmalar yapmanızda fayda var.
Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-08-2010 #8
Ben nedense göremedim .
Bu mesajdan alıntı yap
sinemo7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinemo7

Grafiker / Antalya

Alt 24-08-2010 #9
bu kadar gülmemiştim arkadaş çok basit olmuş