Dörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı... ...

child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 11-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir dergi için hazırladığım reklam tasarım çalışması. Yorumlarınıza...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 29-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
:surprised::surprised: :surprised::surprised::surprised::surprised:
Niye kimse yorum yapamış yaa? Beğenilmemiş sanırım:giggle::giggle::giggle:

Şaka bir yana, beğenilmeseydi de ağır eleştiriler yapılırdı, gören olmadı sanıyorum...:worried::worried:

Ben beğendim çalışmayı ama zemin neden kırmızı onu anlamadım... Keşke daha soğuk renklerle zemin yapsaymışsın...

Birde çalışmanın üst kısmında boşluk olsaydı keşke beyaz kağıdın bittiğini anlasaydık..

Tabi benim yorum yapamam doğru değil ama (Deneyimsizliğimden ötürü), kimse yapmamış dayanamadımDörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı...

Ellerine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 29-03-2010 #3
Güzel görünüyor fakat yazı karakterler ve renkleri ile biraz oynaman gerek
Bu mesajdan alıntı yap
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 29-03-2010 #4
dörtler beyaz eşya yazısının altındaki renk değiştirilebilir mi...eğer firmanın logo rengi değilse başka bir renk düşünebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 29-03-2010 #5
:surprised::surprised: :surprised::surprised::surprised::surprised:
Niye kimse yorum yapamış yaa? Beğenilmemiş sanırım:giggle::giggle::giggle:

Şaka bir yana, beğenilmeseydi de ağır eleştiriler yapılırdı, gören olmadı sanıyorum...:worried::worried:

Ben beğendim çalışmayı ama zemin neden kırmızı onu anlamadım... Keşke daha soğuk renklerle zemin yapsaymışsın...

Birde çalışmanın üst kısmında boşluk olsaydı keşke beyaz kağıdın bittiğini anlasaydık..

Tabi benim yorum yapamam doğru değil ama (Deneyimsizliğimden ötürü), kimse yapmamış dayanamadımDörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı...

Ellerine sağlık...
Evet, dediğin gibi beğenilmemiş olsaydı yorum yapılırdı; bu durumda beğenilmiştir sanırım. :giggle: 142 kişi bakmış, bu durumda görülmemiş diyemeyiz. Ama demek ki o 142 kişiden "bakmak"la yetinmeyip yorum yapan ilk kişi senmişsin. Dörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı... Teşekkür ederim canım kurbiş. :giggle:

O beyaz kağıt bitmiyor, uzaya çıkıyor. :surprised: Göremezsin, zorlama kendini. Dörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı...

Renk konusunda bu sefer tezat bir şey söyleyemicem. :S Sitede herkes öğrendi, bir sen öğrenemedin sanırım :S. Ben renk körüyüm Dörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı...DDörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı....
(ÇAKTIRMA) Dörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı...

Yorum için teşekkürler kurbiş. :dance:
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 29-03-2010 #6
Güzel görünüyor fakat yazı karakterler ve renkleri ile biraz oynaman gerek
Yorumun için teşekkür ederim hunterboy. Dörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı... Baskıya gitmemiş olsaydı, kesinlikle önerilerini dikkate alacaktım. Fakat, dergi basıldı ve çoktan dağıtıldı. :S
Bir sonraki çalışmalarımda daha dikkatli olacağımdan emin olabilirsin. :angel: Yüreğine sağlık.

dörtler beyaz eşya yazısının altındaki renk değiştirilebilir mi...eğer firmanın logo rengi değilse başka bir renk düşünebilirsiniz.
Firmanın kendi logosudur, rengi de kendi rengidir. Dörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı...

Yorumunuz için teşekkür ederim elifex. +REP :artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap
N.design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-03-2010 #7
ben diğer arkadaşlar gibi grafiker veya tasarımcı gözüyle değilde mahalleden bir arkadaş gözüyle bakacak olursam beyaz zemin bira itici geldi onun dışında ki eleştiriler yapılmış zaten Dörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı... başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 29-03-2010 #8
ben diğer arkadaşlar gibi grafiker veya tasarımcı gözüyle değilde mahalleden bir arkadaş gözüyle bakacak olursam beyaz zemin bira itici geldi onun dışında ki eleştiriler yapılmış zaten Dörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı... başarılar...
Teşekkür ederim Burak, yorumun için. Dörtler Beyaz Eşya - Dergi reklam tasarımı...
Bu mesajdan alıntı yap