Döşemeci broşür kapağı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Döşemeci broşür kapağı ...

Döşemeci broşür kapağı
doctorwho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doctorwho

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Döşemeci broşür kapağı

Alt 20-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İşte bir döşemeci için yaptığım broşür

Ve evet overlay manyağıyım :rofl:

Döşemeci broşür kapağı

Logo da benim yaptığım bir hede

Tavsiyeler olursa güzel olur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hilal tanık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hilal tanık(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk gözüme çarpan "ihtina" yazısı oldu "itina" olması gerekmiyormu?
sonrasında logo çok arka planda kalmış hani resmen boğulmuş kendini gösteremiyo...
ortadaki koltuk ise tek başına yetersiz kalmış bence hani döşemeci diyosunuz sonuçta ben baktğmda farklı dekorlar olcağnı düşündüm ama sade bir koltuk gördüm birde alttaki yazıda sanki eksiklik var gibi "itina ile yüzey değiştirilir boyası tamiratı yapılır" sanki ve eklenmesi lazım:S "itina ile yüzey değiştirilir boyası ve tamiratı yapılır"gibi...
aklıma gelenleri yazdım genelde olumsuz yazıldığında sinir oluyoruz ama gerçekten tavsiyeler işe yarıyor göremediğimz eksiklikleri düzeltmemizi sağlıyor umarım yorumumla fayda sağlayabilirimDöşemeci broşür kapağı
ii çalışmalar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
doctorwho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doctorwho

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-10-2009 #3
ilk gözüme çarpan "ihtina" yazısı oldu "itina" olması gerekmiyormu?
sonrasında logo çok arka planda kalmış hani resmen boğulmuş kendini gösteremiyo...
ortadaki koltuk ise tek başına yetersiz kalmış bence hani döşemeci diyosunuz sonuçta ben baktğmda farklı dekorlar olcağnı düşündüm ama sade bir koltuk gördüm birde alttaki yazıda sanki eksiklik var gibi "itina ile yüzey değiştirilir boyası tamiratı yapılır" sanki ve eklenmesi lazım:S "itina ile yüzey değiştirilir boyası ve tamiratı yapılır"gibi...
aklıma gelenleri yazdım genelde olumsuz yazıldığında sinir oluyoruz ama gerçekten tavsiyeler işe yarıyor göremediğimz eksiklikleri düzeltmemizi sağlıyor umarım yorumumla fayda sağlayabilirimDöşemeci broşür kapağı
ii çalışmalar dilerim...

Evet dediğiniz noktaların çoğunda haklısınız. Ama bu ticari versiyonundan çok benim kendim için yaptığım versiyonu, müşteri için olan versiyonunda tavsiye ettiğiniz gibi daha çok ürün var. Yani etraftaki yazılar bir nevi lorem ipsum Döşemeci broşür kapağı :P

Logonun geri planda kaldığı gözümden kaçmış. Teşekkürler.

İhtina kelimesine gelince, eee müşteri öyle istedi bede düzeltmeyi unutmuşum. Döşemeci broşür kapağı

Tavsiyeleriniz için teşekkürler Döşemeci broşür kapağı
Bu mesajdan alıntı yap
hakanyeles isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanyeles

Ressam / Çanakkale

Alt 02-11-2009 #4
Logo üst kenara, firma ismi de sağ ve sol kenara çok yaklaşmış, gözü rahatsız ediyor. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
broşür, döşemeci, koltuk