Dost'a Şiir Adlı Şiir Kitabı İçin Kapak Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dost'a Şiir Adlı Şiir Kitabı İçin Kapak Çalışmam ...

nurdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurdemir

Grafiker / Erzincan

Alt 15-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

melores isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melores(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
herşey iyi güzel hoşta orada şiir yazısı o kabartmalarla güzel durmamış. kitabın adı dost'a olduğuna göre onu ön plana taşımak lazım diye düşünüyorum. nacizane fikrimdir. çiçeklerle desenlerin geçişi hoş durmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 15-04-2008 #3
fena gözükmüyor.
bir şiir kitabı olduğunu düşünürsek bence siyah olmamalıydı.
çiçek resimleri kalitesiz mi yoksa bilerek bu hale siz mi getirdiniz?
"Kemal Eskiyurt" un yazı karakterini pek beğenmedim diyebilirim çok klasik duruyor..
ve son olarakda kitabın arka kapağındaki yazarın biyografisini ve resmi daha komplike yapabilirdin. yazı resmin altından devam etse daha hoş gözükürdü gibi geliyor.

yinede ellerine sağlık. uğraşılmış bi çalışma. dewamını bekliyoruz..
Bu mesajdan alıntı yap

nurdemir

Grafiker / Erzincan

Alt 15-04-2008 #4
arkadaşlar yorumlarınızı dikkate alacağım... yazar vefat etmiş, çocukları babalarının yaşarken bu kitabı çıkarmayı çok istediğini söylediler... ve kendileri kitabı çıkartmaya karar vermişler...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-04-2008 #5
eet resim güzel olmasına rağmen o şiir yazısı kitabın adından daha baskın olmuş ama onu dışındaki yerlerde eleştirceğim bişi yok ellerine sağlık Dost'a Şiir Adlı Şiir Kitabı İçin Kapak Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
baharrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baharrr

Grafiker / Ankara

Alt 16-04-2008 #6
çiçeklerle desen güzel ama tüm yazılar olmamış gibi yazarın ismi,şiir kitabının ismi ve şiir yazısı ve şairin resmi yinede çok kötü değil emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
hokucem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hokucem

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2008 #7
dost a siir baslıgını yazar ısmı yerıne beyaz, duz ve sert karakterle yazarsan ornegın -helvetıka bold gıbı bır karakter- bence kapagın ısı bıter
Bu mesajdan alıntı yap

nurdemir

Grafiker / Erzincan

Alt 16-04-2008 #8
arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim. yazı karakterlerini müşteri kendisi istedi. kapağı bu şekliyle çok beğendi, önerinizi dikkate alarak küçük bazı değişiklikleri yapacağım...
Bu mesajdan alıntı yap
Mirga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mirga

Grafiker / Mersin

Alt 16-04-2008 #9
Merhaba arkadaşm öncelikle emeğine sağlık fakat daha güzel yazı karakterleri ile çalışman ve biraz daha sadeliğe önem vermen bence daha albenili olur bana çok karışık geldi ne yalan söyliyeyim kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 16-04-2008 #10
şiir kitabı oldugu için daha estetik bi çalışma olsa guzel olurmuş buda güzel ama arka zemin rengi ve fontlarda sorun var degiştirirsen çok daha güzel bi iş çıkabilir kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bekliyorum, kapak, kitabı, yorum, şiir