Dostluk Gecesi Davetiyesi için Çerçeve

Vektörel - Dostluk Gecesi Davetiyesi için Çerçeve Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar köyümüzün yapacağı dostluk gecesi için bir örnek veya çerçeve konusunda yardımcı olursanız sevinirim....

Linux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Linux(28)

Webmaster / İstanbul

Alt 14-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar köyümüzün yapacağı dostluk gecesi için bir örnek veya çerçeve konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Düğün Nişan Özel Davetiye Resimleri
http://www.grafikerler.net/dugun-dav...ii-t32139.html
http://www.grafikerler.net/dugun-dav...on-t31663.html
Lütfen forumda arama yapınız.
Bu mesajdan alıntı yap

Linux(28)

Webmaster / İstanbul

Alt 14-01-2009 #3
Bunları buldum aradığım düğün, nışan, kına davetiyeleri için olmayacak. Düzenlenecek bir gece için.
ve Formatı cdr olmassa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-01-2009 #4
Forum içersinde iyice arama yapmışmıydınız? Eğer forumda verilen çerçeve beğenmedınız Dostluk Gecesi ilgili nasıl bir çerçeve ariyorsunuz?... arayip bulamadığınız bir çerçeve belki kendi çizmelisiniz... CDR forumatinda...

benim bildiğim kadarı ile CRD formatinda çerçeveler zor bulursunuz... en mantıklı Photoshop programda her hangi çerçeve açıp EPS yapmak.. EPS Corel programda rahat açabilirsiniz...

eğer çerçeve tamamen vektörel olamsı lazım o zaman kendi hayal güçü kullanarak çizmelisiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

Linux(28)

Webmaster / İstanbul

Alt 14-01-2009 #5
Forum içersinde iyice arama yapmışmıydınız? Eğer forumda verilen çerçeve beğenmedınız Dostluk Gecesi ilgili nasıl bir çerçeve ariyorsunuz?... arayip bulamadığınız bir çerçeve belki kendi çizmelisiniz... CDR forumatinda...

benim bildiğim kadarı ile CRD formatinda çerçeveler zor bulursunuz... en mantıklı Photoshop programda her hangi çerçeve açıp EPS yapmak.. EPS Corel programda rahat açabilirsiniz...

eğer çerçeve tamamen vektörel olamsı lazım o zaman kendi hayal güçü kullanarak çizmelisiniz...
umarım yazımı okumuşsunuzdur

Bunları buldum aradığım düğün, nışan, kına davetiyeleri için olmayacak. Düzenlenecek bir gece için.
ve Formatı cdr olmassa sevinirim.
cdr olmassa sevirim demiştim. Neyse saolun arkadaşlar, ben birşeyler yapmaya çalışacağım. Ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cerceve, davetiyesi, dostluk, gecesi, icin