Dosya açma sorunu?

3D Studio Max - Dosya açma sorunu? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar : Ben evermotiondan 3d araba seti indirdim dosyayı açtığımda şu pencere çıkıyor ve araba simsiyah gözüküyor bilen varsa yardım edebilirmi?...

Dosya açma sorunu?
serkan4747 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkan4747

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya açma sorunu?

Alt 07-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar : Ben evermotiondan 3d araba seti indirdim dosyayı açtığımda şu pencere çıkıyor ve araba simsiyah gözüküyor bilen varsa yardım edebilirmi?Dosya açma sorunu?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 07-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar : Ben evermotiondan 3d araba seti indirdim dosyayı açtığımda şu pencere çıkıyor ve araba simsiyah gözüküyor bilen varsa yardım edebilirmi?Dosya açma sorunu?
İndirdiğin araba model tasarımında Vray kullanılmış ve anladığım kadarıyla senin bilgisayarında Vray kurulu değil. 3Ds Max'e Vray ekleyerek sorunu çözebilirsin. Nasıl yapıldığını internetten öğrenebilrsin.
Bu mesajdan alıntı yap
serkan4747 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkan4747

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-01-2013 #3
İndirdiğin araba model tasarımında Vray kullanılmış ve anladığım kadarıyla senin bilgisayarında Vray kurulu değil. 3Ds Max'e Vray ekleyerek sorunu çözebilirsin. Nasıl yapıldığını internetten öğrenebilrsin.
Çok saol oldu teşekkür edderimDosya açma sorunu?
Bu mesajdan alıntı yap