dosya çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - dosya çalışmam ...

dosya çalışmam
irfarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irfarslan

Grafiker / Gaziantep

dosya çalışmam

Alt 04-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dosya çalışmam

slogan bana ati değildir dosya çalışmam)))))
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 04-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tasarımda kullanılan görseller bu firmanın gercekten kendisinin bizzat yaptıgı yapılarmı? eğer öyle değil ise neden profesyonel gökdelen resimleri kullanılıyor? bu firma hep gökdelenmi yapıyor (hey maşallah). eğer olay tamamiyle sizin insiyatifinizdeyse neden gerçek referans resimleri değilde insanların gözünü alan bu resimleri kullandınız? gerçek referans resimleri elinizde yoksa neden firmadan bunu ısrarla talep etmediniz? ettiğiniz halde yav sen bul koy yap bişiler işte dedilerse ki öyle olmuştur mutlaka illa resim koymak zorundamıydınız? tasarımsal görsel bi şölende hazırlayıp firmayı ikna edebilirdiniz. bana kızabilirsiniz belki ama bence bu açıdan bi düşünündosya çalışmam ha şunada hazırım evet bu firmanın görselleri bunlar ve gerçek referansları dersiniz o zaman bu sorularım içinde özür dilerim...amacım bişeylerle telkin etmek değil bişeyleri farklı açıdan da düşünmeyi sağlamak... emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
irfarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irfarslan

Grafiker / Gaziantep

Alt 04-01-2012 #3
tasarımda kullanılan görseller bu firmanın gercekten kendisinin bizzat yaptıgı yapılarmı? eğer öyle değil ise neden profesyonel gökdelen resimleri kullanılıyor? bu firma hep gökdelenmi yapıyor (hey maşallah). eğer olay tamamiyle sizin insiyatifinizdeyse neden gerçek referans resimleri değilde insanların gözünü alan bu resimleri kullandınız? gerçek referans resimleri elinizde yoksa neden firmadan bunu ısrarla talep etmediniz? ettiğiniz halde yav sen bul koy yap bişiler işte dedilerse ki öyle olmuştur mutlaka illa resim koymak zorundamıydınız? tasarımsal görsel bi şölende hazırlayıp firmayı ikna edebilirdiniz. bana kızabilirsiniz belki ama bence bu açıdan bi düşünündosya çalışmam ha şunada hazırım evet bu firmanın görselleri bunlar ve gerçek referansları dersiniz o zaman bu sorularım içinde özür dilerim...amacım bişeylerle telkin etmek değil bişeyleri farklı açıdan da düşünmeyi sağlamak... emeğinize sağlık

uzun zaman önce bu siteye üye oldum... eskiden çalıştığım yer çok yoğunluğu olan bir firmaydı grafik ctp baskı işleri hep koşturuyordum neyse şimdi özel bir firmaya geçtim biraz vaktim oldu bu sitede bir çok sayfayı okudum böyle bir ama böyle bir eleştiri ile karşılaşmadım... öncelikle eleştirin için tşk ederim gayet profesyönelce bu ruhu kaybetmemenizi dilerim... çalışmadaki yapılar malumunuz gayet farklı bir yapı türkiyede varmı bilmiyorum... bu firmaya yapılan bir done çalışmasıydı tabii ki bu şekilde değilde onların resimleri ile tasarlanacaktı örnek olması açısından tasarlanmıştır... tabii bazı müşterilerinde maalesef görsel şölenden hoşlandıkları da inkar edilemez bir gerçek. merak ettimde mesela bazı tasarımlarda örnek market insörtlerinde kullanılan bayan temelarını kullanan meslektaşlarımıza da acaba bu bayan firmanızda mı çalışıyor yoksa konu mankeninizmi eğer konu mankeninizse ona maaş ödüyormusunuz ödemiyorsanız ve konu mankeniniz değilse neden insertinizde kullanıyorsunuz diye bir soru da soruyormusunuz buda benden bir latife olsun dosya çalışmam neyse başta done olduğunu yazmamıştım hata benim sanırım... teşekkür ediyorum...
Bu mesajdan alıntı yap