Dosya Kapağı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dosya Kapağı ...

Dosya Kapağı
emin27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emin27

Eğitimci / Osmaniye

Dosya Kapağı

Alt 03-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dosya Kapağı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafifun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafifun

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 03-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sanki slogan "geleceğin yıldızlarından birisi olması için" diye olsa daha iyi değilmiydi,
bu metinden ben şunu anlıyorum "eğer geleceğin yıldızı olmak istiyorsanız çocuğunuzu bu okula gönderin" anlamı çıkıyor. anne babalar neden çocukları üzerinden yıldız olmak istesinlerki. bilmiyorum belkide üstadlar daha iyi bir yorum yaparlar.
diğer taraftan fotoğrafta neden iki kız çocuğu belki birisi erkek çocuğu olabilirdi, burdan sanki bu okulu sadece kız okulu plduğu anlamınıda çıkarabilirim ben, belkide öyledir...
güzel çalışma genel olarak, harekete geçirici olduğunu düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 03-01-2008 #3
serhat koleji yazısını kızın yanağından biraz uzaklaştırırsan, alttaki logoyu biraz küçültürsen, g-mail'den sonra eşittir değil de iki nokta üst üste yaparsan. Her iki yerde de üç nokta (...) yaparsan. daha iyi olacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

Alt 03-01-2008 #4
Güzel bir çalışma eline sağlık ama benim farklı fikirde olduğum 2 nokta var çalışmada birincisi çocuklardan birinin erkek olması, digeriyse logoda ve sloganlarda kullandığın yazı karakterleri zayıf kalması diye düsünüyorum... güzel calismalarinin devamini dilerim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dosya