dosya kapak çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - dosya kapak çalışması Sponsorlu Bağlantılar dosya kapak çalışmam nasıl görünüyor sizce...

dosya kapak çalışması

dosya kapak çalışması

Alt 10-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dosya kapak çalışması

dosya kapak çalışmam nasıl görünüyor sizce
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok arabesk olmuş milattan önce kalmış gibi görünüyo... biraz daha çalış üzerinde derim ben...

büyük yazmak yasak
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 10-12-2007 #3
heidelberg 4+1 yada 5 ünite (tam olarak anlayamadım) güzel de gestetner ve maşalının ne işi var o kapakta?Magenta renk tercihi çok kötü ve aynı zamanda çok yğun..Her yerde magenta çarpıyor gözüme.Arka sayfa bomboş.Siyah renk çok sıkıcı ve boğucu.Rengarenk şıkır şıkır işler basabilen bir makinaya sahip olan bir matbaanın dosyası simsiyah olmamalı bence...renkli baskıcılığı, 4 rengi ön plana çıkar bence...kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
merzer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merzer(34)

Grafiker / İzmir

Alt 10-12-2007 #4
heidelberg 4+1 yada 5 ünite (tam olarak anlayamadım) güzel de gestetner ve maşalının ne işi var o kapakta?
USTAD supersin.dosya kapak çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-12-2007 #5
resimler Çok Havada Kalmış Bi çerçeve Falan Koyup Denesen... Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
arasyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arasyas(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-12-2007 #6
daha iyi olmak zorunda bence. ilk önce kendi işini güzel yapmalı matbaacı veya reklamcı. gerekirse saatlerce uğraş veya bu forumda seni yönlendirebilecek yüzlerce grafiker var emin ol herkez yardımcı olacaktır yorumlarıyla. gelelim yaptığın dosyaya; hem bir matbaacı hemde grafiker olarak böyle bir dosyam olsun istemem. (yorumlarımı yıkıcı değil yapıcı olarak düşün lütfen) işiniz eğer daha çok kağıt üzerineyse bu dosya size hiç hitap etmeyecektir zaten. matbaa işi ağırlıkta ise ilk önce kullandığın resimlerde büyük bir tezatlık var. yukarıya koyduğun 4+1 çok güzel ama işin içine maşalı ve gestetner girince olay tamamen vahimleşmiş. unutmamalısın eğer yapılan işte bir resim kullanılacaksa bu resim maximum kaliteli ve temiz olmalı. fakat senin kullandığın resimler bu değerlendirmeye uymuyor. ama bunlar gerçekten bizim makinalarımız diyorsan illa konmalı diyorsanda her iki makina içinde illaki internet üzerinde çok daha güzel resimler bulunabilir. siyah zemin kullanmışsın backroundta; bilmiyorum bu kadar yoğun zemin kaç kere bastırdın ama tek renk iki renk makinalarda hiç 4 renk makinalarda ustanın kalitesine göre ziyah zemini "güzel" basmak bihayli zor.onuda illa istiyorum ve 4 renk makinada basılacak diyorsan mutlak C:40 M:40 Y:40 K:100 değerlerini kullan. biliyorum uzun ettim lafın kısası iyidir ama bıraksan sabaha kadar anlatırım dosya kapak çalışması en yakın zamanda bu dosyayı düzenleyeceğine inanıyorum. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-12-2007 #7
arkadaşlar yorumlarınız için çok teşşekkür ediyorum matbanın renkleri ve resimleri bu bu renk dışına çıkamıyorum ve resimlere bakarsanız eski makinelerde var dosyada anlatılmak istenen nerden nereye 10 yıl içinde gelmişiz
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2007 #8
nereden nereye... 10.yılımız mesajı vermek istediğini söylüyosun ama bunu pek algılayamadık kusura bakma. Bu çalışmayla da pek anlaşılacağını düşünmüyorum. farklı bişeyler denemelisin bence o mesajı vermekde ısrarlıysan...
Bu mesajdan alıntı yap

düzenledim

Alt 11-12-2007 #9
dosya kapak çalışması

arkadaşlar bu renkleri beğenmeye bilirsiniz ama çalıştığım ajansın renkleri siyah zeminde kullanmak zorundayım bu şekil bir dosya tasarımı yaptım yorumlarınız bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-12-2007 #10
aynı içerikli konu için yeni topik çmak yasak
ve konuyla alakasız başlık da yasak
bunlara dikkat edin
konularınızı birleştiriyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları