Dosya Kırıntılarını Kaldırma

Yazılım Rehberi - Dosya Kırıntılarını Kaldırma Sponsorlu Bağlantılar Selamün Aleyküm, Arkadaşlar Kolay Gelsin, programı, Ekle-Kaldır'dan tümden kaldırıyorum, C'dekini de kaldırıyorum, yani o programla ilgili, görünen ne varsa hepsini kaldırıyorum, o programı tekrardan kuruyorum, program sanki tümden ...

Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 09-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamün Aleyküm,
Arkadaşlar Kolay Gelsin, programı, Ekle-Kaldır'dan tümden kaldırıyorum, C'dekini de kaldırıyorum, yani o programla ilgili, görünen ne varsa hepsini kaldırıyorum, o programı tekrardan kuruyorum, program sanki tümden silinmemiş gibi kuruluyor, düzgün kurulmuyor. Bir bilgisayarcı arkadaşım, bazı programlar her ne kadar silinsede kırıntı bıraktıkları, bu kırıntıların olduğu yer, Kayıt Defteri'miş ve ordan müdahale biraz zormuş, gerek bilen bir kişinin bunu yapması lazım, dedi. Bu gerçekten böyle midir, bunun alternatif bir çözümü var mıdır?, teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 10-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Download Revo Uninstaller Freeware - Free and Full Download - Uninstall software, remove programs, solve uninstall problems
bu iş için biçilmiş kaftan...

30 günlük trial versiyonu indir..
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 10-06-2010 #3
Kusura bakmayın yeni farkettim, çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap