Dosya önizleme sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Dosya önizleme sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar benim sorunum şu.Daha önce ps cs5 kullanırken dosya aç kısmında bir resmin üzerine tıkladığımda önizlemesini görebiliyordum.Şimdi PS CS6 portable kullanıyorum ve dosyaların önizlemesini göremiyorum....

Dosya önizleme sorunu
toneka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toneka

Grafiker / İstanbul

Dosya23

Dosya önizleme sorunu

Alt 18-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar benim sorunum şu.Daha önce ps cs5 kullanırken dosya aç kısmında bir resmin üzerine tıkladığımda önizlemesini görebiliyordum.Şimdi PS CS6 portable kullanıyorum ve dosyaların önizlemesini göremiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ufkbskc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufkbskc

Desinatör / İstanbul

Alt 12-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aynı sıkıntı bende de var ben cs6 full kullanıyorum ama aynı şekilde bende de görünmüyor önizlemeler. bir bilen varsa yardım ederse sevinirim arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap
ksmskt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ksmskt

Grafiker / Bursa

Alt 14-08-2013 #3
sorunun pc nizde olduğunu düşünüyorum.windows 7 ve üzeri kullanıyorsanız simgeleri büyük boyutta görem seçeneği var.Fakat pprofesyonel bir grafiker olmak istiyorsanız Adobe Bridge'yi Photoshop'la entegre kullanmayı öğrenin,çok çok işinize yarayacak
Bu mesajdan alıntı yap

toneka

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2013 #4
Photoshop cs5'te öyle bir sorunum yok.
Yani pc ile ilgili değil.
Bu mesajdan alıntı yap
Cleanturn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cleanturn

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 20-08-2013 #5
Arkadaşlar benim sorunum şu.Daha önce ps cs5 kullanırken dosya aç kısmında bir resmin üzerine tıkladığımda önizlemesini görebiliyordum.Şimdi PS CS6 portable kullanıyorum ve dosyaların önizlemesini göremiyorum.
Eğer sorunuzu yanlış anlamıyorsam, cevabı şu olabilir;

File > Open'a tıkladığnızda açılan kutunun herhangi boş bir yerinde sağ click yapın. Görünüm > Büyük Simgeler'i seçin. Öz izlemeyi göreceksiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

toneka

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2013 #6
Cleanturn malesef çözüm buda değil.teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap