doSya TaSarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - doSya TaSarım ...

Konu Kapatılmıştır
doSya TaSarım
jaNNat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jaNNat

Forumdan Uzaklaştırıldı

doSya TaSarım

Alt 23-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:angel: Arkadaslar değerli yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim....doSya TaSarım1:
2. Calışmayı esinlenerek yaptım:wink: (yabncı bir siteden yani tasarımı grdüm birz deiştirdim aynısı deil ama:sadsmiledoSya TaSarım

doSya TaSarım

---

doSya TaSarım

---

doSya TaSarım

---

doSya TaSarım

---

doSya TaSarım

---

hertürlü yoruma açığım yerin dibine sokabilirsiniz :sweating:

Not: Mat selefon ile kaplanacaktır...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 23-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
forum kuralları
28-) Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte
benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

ben yaptıgınız çalışmadan hiç birşey anlamadım.
yorum yapamıyorum.
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2008 #3
bende anlayamadım yorum yapamıyorum konuyu bize biraz daha açabilirsen belki faydalı olur doSya TaSarım

jaNNat

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 23-10-2008 #4
doSya TaSarım tek kırımlı ortadan teklif dosyası arkalı önlü doSya TaSarım
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2008 #5
hımmm ozaman bu bir teklif dosyasıysa 1.sini kafadan eleyelim çiçekli böcekli...
teklif dosyası daha sade şirketin logosunun ön planda tutulduğu bir tasarım olmalı günü kurtarmak için 4. çalışmanın üzerinde çalışmalısın kolaygelsin

jaNNat

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 23-10-2008 #6
hımmm ozaman bu bir teklif dosyasıysa 1.sini kafadan eleyelim çiçekli böcekli...
teklif dosyası daha sade şirketin logosunun ön planda tutulduğu bir tasarım olmalı günü kurtarmak için 4. çalışmanın üzerinde çalışmalısın kolaygelsin
TesekkÜRleR :wink:
Konu Kapatılmıştır

Tags
dosya, tasarim, tasa®ım