Dövüş kulübü logosu (?)

Logo Tasarımları - Dövüş kulübü logosu (?) ...

Dövüş kulübü logosu (?)
maskmack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maskmack

Bilg. Teknikeri / Afyonkarahisar

Dövüş kulübü logosu (?)

Alt 19-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dövüş kulübü logosu (?)

[FONT=trebuchet ms]Merhaba arkadaşlar,[/FONT]
[FONT=trebuchet ms]Milli takım wushu antrenörlerinden sevdiğim bir hocam için site yaptım ama logosu kaldı.. Profesyonel olmadığımı logodan da anlarsınız zaten Dövüş kulübü logosu (?), ilk logo çalışmam diyebilirim..[/FONT]
[FONT=trebuchet ms]Demem o ki; yakın zamanda İstanbul'da bir dünya şampiyonası olacak ve yetkililer de kulübün logosu varsa göndermesini istemişler hocamın.. Bu logoyu bu şekilde göndermek istemiyorum. Bana iyileştirme vs. konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.. [/FONT]
[FONT=trebuchet ms]Logonun psd'si için resim üzerine tıklamanız yeterli, teşekkürler.[/FONT]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tyurs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tyurs

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 19-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım senin için bi logo tasarladım beğenir misin bilmiyorum ama Dövüş kulübü logosu (?) istersen bu logoyu kullanabilirsin yada buna benzer bişeyler tasarlayabilirsin unutmadan tarihi ben kendi kafama göre yazdım spor kulübünün kuruluş tarihini yazarsan daha hoş durucaktır Dövüş kulübü logosu (?) kolay gelsin

Dövüş kulübü logosu (?)
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 19-07-2009 #3
Arkadaşım senin için bi logo tasarladım beğenir misin bilmiyorum ama Dövüş kulübü logosu (?) istersen bu logoyu kullanabilirsin yada buna benzer bişeyler tasarlayabilirsin unutmadan tarihi ben kendi kafama göre yazdım spor kulübünün kuruluş tarihini yazarsan daha hoş durucaktır Dövüş kulübü logosu (?) kolay gels]
Peki bu logodan ücret aldınız mı? Gönüllü mü yaptınız?
Bana gönüllü gibi geldi. Bu tarz eğilimlerde bulunursanız bu işten ekmek yiyen insanların önüne geçmiş olmuyor musunuz?
Bu mesajdan alıntı yap

tyurs

Alt 19-07-2009 #4
Peki bu logodan ücret aldınız mı? Gönüllü mü yaptınız?
Bana gönüllü gibi geldi. Bu tarz eğilimlerde bulunursanız bu işten ekmek yiyen insanların önüne geçmiş olmuyor musunuz?

Hayır.Beğenirse ücretsiz kullanabilir Dövüş kulübü logosu (?) Neden sordunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 19-07-2009 #5
Nedenini yorumumda gayet açık ve net yazdım. Siz bu tarz düşüncelerle yardımcı olduğunuzu sanıyorsunuz ama tam tersi. Bu işi yapanları mağdur duruma düşürüyorsunuz
Bu mesajdan alıntı yap
arcya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arcya(36)

Eğitimci / İzmir

Alt 19-07-2009 #6
her çalışmanın bedelini sahibi belirler. arkadaşım logo için bir öneri sunmak istemiş ve bunun için maddi bir bedel öngörmemiş. bu çok iyi bir yaklaşım.. ayrıca bu tarz davranışlar bu işten ekmek yiyenleri çok sarsmaz kanısındayım. o logonun bedelsiz de olsa kullanılması eminim tyurs arkadaşımızı çok mutlu eder. değil mi?

yorumuma gelirse. öneri çalışmada olduğu gibi, gradient kullanmadan daha anlaşılır çizimler ile daha güzel olacaktır. ayrıca çevresindeki yazıların okunamıyor. dikkat etmelisin.
iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

tyurs

Alt 19-07-2009 #7
Nedenini yorumumda gayet açık ve net yazdım. Siz bu tarz düşüncelerle yardımcı olduğunuzu sanıyorsunuz ama tam tersi. Bu işi yapanları mağdur duruma düşürüyorsunuz

İlk yazdığınız da açıklaması yazmıyordu sonradan düzeltmişsiniz..Arkadaş bizden logo istememiş zaten, sadece yardımcı olmamızı istemiş kendi tasarladığı logoyu geliştirmek için yani logo satın alma gibi bi niyeti yok ha deseydi bana logo çizin ben satın alıcam bende bu logoyu çizip al kardeşim bunu bedava kullan deseydim haklıydınız ama öyle bişey yok yoksa bende bilirdim parayla logo yapmasını :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

tyurs

Alt 19-07-2009 #8
her çalışmanın bedelini sahibi belirler. arkadaşım logo için bir öneri sunmak istemiş ve bunun için maddi bir bedel öngörmemiş. bu çok iyi bir yaklaşım.. ayrıca bu tarz davranışlar bu işten ekmek yiyenleri çok sarsmaz kanısındayım. o logonun bedelsiz de olsa kullanılması eminim tyurs arkadaşımızı çok mutlu eder. değil mi?

yorumuma gelirse. öneri çalışmada olduğu gibi, gradient kullanmadan daha anlaşılır çizimler ile daha güzel olacaktır. ayrıca çevresindeki yazıların okunamıyor. dikkat etmelisin.
iyi çalışmalar.
Haklısınız saolun..Ben de sarsacağını düşünmüyorum o zaman atıyorum ben bi logoya 50 ytl dedim normal fiyatlar 100-150 ytl bu sefer de piyasayı düşürüyosun diye aynı tepkiyi vericekler :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 19-07-2009 #9

iyi çalışmalar.
Ben yaklaşımına çirkin demiyorum. Elbette yardımlaşmak mükemmel birşey. Zaten yardımlaşma platformundayız. Öneriler söylenir, fikirler beyan edilir. Ama sıfırdan bir iş önününe koyarak ( al kardeşim bunu kullan) değil!
Bir kaç kişi bu tarz yaklaştımı ekmek yiyenler evet zarar görmeyebilir ama maalesef o yapıyorsa bende yaparım zihniyeti güden bir toplumumuz olduğu için en yakın zamanda bir çok kişi aynı zihniyetle yaklaşır ve önüne geçemeyiz!
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 19-07-2009 #10
Bende ücretsiz yada karşılılsız iş (ticari amaca hizmet eden ürün) yapılmaması kanısındayım.

Konuyu amacı dışına taşımaya devam edersek konu kapatılacaktır. Sanırım bu platformda yapılan en iyi şeyi en doğru şekliyle yapabiliyoruz: TARTIŞMAK.. ancak uzatılmaması gerektiği düşünüyorum.

Fikirlerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dövüş kulübü, wushu