Downy: Doğal olarak yumuşak...

Dünyadan Afiş Örnekleri - Downy: Doğal olarak yumuşak... ...

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmalar şahsıma ait değildir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 09-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bayanın üstünde çok iyi olmuşta, erkeklerin bukadar dar elbise giyiyor (bedene boyama ile yapılan elbise deseni) gibi durması abes kaçmış Downy: Doğal olarak yumuşak...

Ancak çok başarılı, ara ara rastlıyoruz bu tip uygulamalara...

Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-12-2008 #3
Bayanın üstünde çok iyi olmuşta, erkeklerin bukadar dar elbise giyiyor (bedene boyama ile yapılan elbise deseni) gibi durması abes kaçmış Downy: Doğal olarak yumuşak...

Ancak çok başarılı, ara ara rastlıyoruz bu tip uygulamalara...

Teşekkürler...
Böyle dar giyinen erkeklere de rastlıyoruz... Downy: Doğal olarak yumuşak... Kötü mü? Bilmem zevk meselesi... Downy: Doğal olarak yumuşak...

Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 09-12-2008 #4
3. çalışma için söylüyorum jean için kötü tabi bir erkeğin bu kadar dar giymesi bence.Ama düşünce olarak çok güzel çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-12-2008 #5
3. çalışma için söylüyorum jean için kötü tabi bir erkeğin bu kadar dar giymesi bence.Ama düşünce olarak çok güzel çalışmalar.
Bana kalırsa erkeğin bu şekilde giyinmesi konu değil zaten. Downy: Doğal olarak yumuşak...

Bahsedilen yumuşatıcı deterjan "o kadar yumuşatıyor ki üstünüzde yok gibi hissettiriyor" iddiası var gibime geliyor... Downy: Doğal olarak yumuşak...

Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2008 #6
Bana kalırsa erkeğin bu şekilde giyinmesi konu değil zaten. Downy: Doğal olarak yumuşak...

Bahsedilen yumuşatıcı deterjan "o kadar yumuşatıyor ki üstünüzde yok gibi hissettiriyor" iddiası var gibime geliyor... Downy: Doğal olarak yumuşak...
Olsun yine de pantalonlu erkekte onu hissettirmeseler iyiymiş... İticilik var. Doğruya doğru. T-shirt ya da bayan için aynısını söyleyemeyiz elbette.
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-12-2008 #7
Olsun yine de pantalonlu erkekte onu hissettirmeseler iyiymiş... İticilik var. Doğruya doğru. T-shirt ya da bayan için aynısını söyleyemeyiz elbette.
Tüketici gözüyle bakacak olursam bence de bir erkek öyle pantalon giydiğinde bana da tuhaf geliyor. Fakat tasarımcı gözüyle bakıldığında ürünü sadece bir kesime anlatmayı seçmemişler de olabilir. Sonuçta herkes heteroseksüel değil. Belki de burada işlenen başka konularda vardır... Bilemiyorum¿

Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2008 #8
Tüketici gözüyle bakacak olursam bence de bir erkek öyle pantalon giydiğinde bana da tuhaf geliyor. Fakat tasarımcı gözüyle bakıldığında ürünü sadece bir kesime anlatmayı seçmemişler de olabilir. Sonuçta herkes heteroseksüel değil. Belki de burada işlenen başka konularda vardır... Bilemiyorum¿
Deterjanlar genelde tek bir kesime hitap eder ama heteroseksuel olmayanlarda da o tek kesime dahil olan yeni bir kesim doğuyor evet. Çok güzel bir yaklaşım, haklı olabilirisniz bence.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dogal, downy, olarak, yumusak