Doyumsuz kızlar ve yapılması gereken :D

Flash - Doyumsuz kızlar ve yapılması gereken :D Sponsorlu Bağlantılar Kızların genel isteklerini ve ilişkilerine bakış açısını konu aldığım bir animasyondur kendileri.Her kızı kötülemek amacım dğeil.Bana denk gelnler böyle.Aranızda aynı kaderi paylaştığımız insanlar olabilir kız veya erkek. Buyrun; ...

yavuz94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuz94

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 01-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kızların genel isteklerini ve ilişkilerine bakış açısını konu aldığım bir animasyondur kendileri.Her kızı kötülemek amacım dğeil.Bana denk gelnler böyle.Aranızda aynı kaderi paylaştığımız insanlar olabilir kız veya erkek. Doyumsuz kızlar ve yapılması gereken :D

Buyrun;

http://www.swfcabin.com/open/1280658003

Erkeğin kadına dalma sahnesi çok iyi olmadı,beceremedim pek :S

Not; benim internet hzıımdan dolayımıdır bilmiyorum ama yavaş açıldı bende.Sizde de öyle bir sorun çıkarsa özür dilerim Doyumsuz kızlar ve yapılması gereken :D
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphichd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphichd(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
O dalma sahnesine kadar güzeldi herşey Doyumsuz kızlar ve yapılması gereken :D Çalışmalarının devamını diliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
yavuz94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuz94

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 03-08-2010 #3
Teşekkürler Doyumsuz kızlar ve yapılması gereken :D
Bu mesajdan alıntı yap