Drag Afiş Çalışması için Yardım PLS

Afiş Tasarımı - Drag Afiş Çalışması için Yardım PLS Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar bir afiş çalışması yapıyorumda tam ne kullanacağımı bilemedim işin açıkçası Sizin fikirlerinizi bekliyorum çalışmamda model bayan kullandım fakat biraz fazla açık gibi geliyor ama daha uygun ...

OZerONER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OZerONER

Webmaster / Mersin

Alt 10-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar bir afiş çalışması yapıyorumda tam ne kullanacağımı bilemedim işin açıkçası Sizin fikirlerinizi bekliyorum çalışmamda model bayan kullandım fakat biraz fazla açık gibi geliyor ama daha uygun birşey bulamadım elinizde uygun model varsa bana yardımcı olursanız sevinirim 35*50 cm olucak 4134x5906 Pixel 300 DPI her türlü önerilerinizi bekliyorum saygılar.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence kiz iyi olmus.
Bu mesajdan alıntı yap
meierlink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meierlink(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #3
öyle araban olunca kız otomatikman geliyor Drag Afiş Çalışması için Yardım PLS
Bu mesajdan alıntı yap
Esoalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esoalp

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #4
kızı gören başvurur emin olDrag Afiş Çalışması için Yardım PLS
Bu mesajdan alıntı yap
djyudo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djyudo

Webmaster / Ankara

Alt 10-09-2008 #5
KARDEŞİM BAK aklımda bişeyler oluştu aslında. bölee bi resim görmüştüm benn dodge challenger arabası drag yarışında ve başlamışş. araba havaya kalkmış vee çok güzel bi görüntüüüydü. o resmi koy ve kenarlarına efek ver bölee buğlu bişeyler yanında insanlar olsunn ama buğlu olsunn. sona işte brushla falan süslee. zamanım olsaydı yapardım ama yok işteDrag Afiş Çalışması için Yardım PLS bence böle güzel olur ve dodge challenger gerçekten çok güçlü bir araba. o sesi adamı çileden çıkartıyoo....
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #6
alttaki iki küçük araba fazla at onları biraz da alev oraya ver... ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
cesurmeneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 10-09-2008 #7
zannediyorsam drag duz yolda songaz yarışmak demek.
lastikleri yakabilirsin. birde kız arabanın önüne geçmiş. kıza sağ-sol hareket bulanıklığı versen çok daha iyi olur.
başarılı bir çalışma. emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

OZerONER

Webmaster / Mersin

Alt 11-09-2008 #8
yugo valla aradım dodge yi bulamadım o şekilde farklı olarak buldum bir kaç tasarım çıkartıcam bakalım ne olucak önerileriniz için teşekkürler bu arada hepsini değerlendirme aldım uyguluyorum bile Drag Afiş Çalışması için Yardım PLS
Bu mesajdan alıntı yap
Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #9
Bence fikir güzel ama afişe bakınca yarış havası alınmıyo die düşünüyorum sanki böle modifiyeli arabalar sergisi falan gibi duruyo ortadaki arabanın biraz gerisine bi araba daha koysaydın ve onlar hareket ediyomuş gibi efekt uygulasaydın en azından bi yarış olduğu hissini uyandırabilirdin ve efoja'ya katılıyorum alttaki iki tane kçük araba fazla gelmiş at onları.Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

OZerONER

Webmaster / Mersin

Alt 11-09-2008 #10
KARDEŞİM BAK aklımda bişeyler oluştu aslında. bölee bi resim görmüştüm benn dodge challenger arabası drag yarışında ve başlamışş. araba havaya kalkmış vee çok güzel bi görüntüüüydü. o resmi koy ve kenarlarına efek ver bölee buğlu bişeyler yanında insanlar olsunn ama buğlu olsunn. sona işte brushla falan süslee. zamanım olsaydı yapardım ama yok işteDrag Afiş Çalışması için Yardım PLS bence böle güzel olur ve dodge challenger gerçekten çok güçlü bir araba. o sesi adamı çileden çıkartıyoo....

Sanırım dediğin araç bu ha ? ozaman temizleme işide sana kaldı Drag Afiş Çalışması için Yardım PLS
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afiş, Çalışması, drag, icin, pls, yardım