dreamwaverde flash dosya hep üstte kalıyor???

Dreamweaver - dreamwaverde flash dosya hep üstte kalıyor??? ...

gazoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gazoz(37)

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dreamwevarde flash dosya ekliyorum üstüne yeni layer açarak yazı resim gibi birşeyler eklediğimde altta kalması gereken flash dosya hep üstte görünüyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 13-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
flashın bulunduğu dive z-index:1; üstte olmasını istediğin dive z-index:2; vermen gerek. Css katman mantığı z-index tir sayı yükseldikte katman üste gelir örnek z-index:10İ olan divin üstünde bir katman için z-index:11; vermen gerek.
Bu mesajdan alıntı yap
gazoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gazoz(37)

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-01-2013 #3
flashın bulunduğu dive z-index:1; üstte olmasını istediğin dive z-index:2; vermen gerek. Css katman mantığı z-index tir sayı yükseldikte katman üste gelir örnek z-index:10İ olan divin üstünde bir katman için z-index:11; vermen gerek.
Cevabınız için teşekkürederim.sizin dediğiniz şekilde değil ama şu şekilde deneme yanılma yöntemiyle buldum.(sizin dediğinizi nasıl yapacağımı bilemedim)
önce bir div açıyorum sonra bu dive tıklayıp div etiketi yapıyorum ama etikette sınıfı kimliği hepsini boş bırakıyorum daha sonra bu dive flash dosyamı koyuyorum üstüne tekrar yeni bir div açtığımda yazı yazınca aynen istediğim gibi flash yazının altında kalmış oluyor.
Bu mesajdan alıntı yap