dreamweaver cs5 Yardım

Web Tasarımı - dreamweaver cs5 Yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba yardım edebilirseniz şimdiden teşekkür ederim elimde hazır bir şablon var ve ben bunu işyerime göre değiştirmek istiyorum yani yazılar ve resimler dreamweaver cs5 ile bunu nasıl ...

dreamweaver cs5 Yardım
ascape1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ascape1905

Bilg. Teknikeri / İstanbul

dreamweaver cs5 Yardım

Alt 30-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba yardım edebilirseniz şimdiden teşekkür ederim elimde hazır bir şablon var ve ben bunu işyerime göre değiştirmek istiyorum yani yazılar ve resimler dreamweaver cs5 ile bunu nasıl yapabilirim Free Flash Template
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 30-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
link olarak verdiğin sayfa flash. Dreamweaver değil flash programı ile editlenebilir.
Bu mesajdan alıntı yap

ascape1905

Alt 30-12-2012 #3
ilginize teşekkür ederim ben bütün sayfa yazılarını ve resimlerini kendi şirketime göre yapmak istiyorum bana çok profosyenel olmayan ama benim işimi görebilecek bir program söylerseniz çok sevinirim teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 31-12-2012 #4
ilginize teşekkür ederim ben bütün sayfa yazılarını ve resimlerini kendi şirketime göre yapmak istiyorum bana çok profosyenel olmayan ama benim işimi görebilecek bir program söylerseniz çok sevinirim teşekkürler
Sadece program onermek isinizi gormeyecektir. Sirketiniz icin bir web sitesi icin isin uzmani bir kisi ile anlasabilir ya da hazir paket sistem web sitesi satin alabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

ascape1905

Alt 31-12-2012 #5
cpanel kullanmayı niliyorum ftp sunucu yüklemelerini biliyorum ayrıca joomla site kurabiliyorum bir program önerirseniz işin içinden çıkarım gibi
Bu mesajdan alıntı yap
futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 01-03-2013 #6
Arkadaşlar merhaba yardım edebilirseniz şimdiden teşekkür ederim elimde hazır bir şablon var ve ben bunu işyerime göre değiştirmek istiyorum yani yazılar ve resimler dreamweaver cs5 ile bunu nasıl yapabilirim Free Flash Template
verdiğin link dosyasını koyarsan belki flashta düzetebiliyormuyum bakardım
Bu mesajdan alıntı yap