Dreamweaver işime yarar mı ?

Dreamweaver - Dreamweaver işime yarar mı ? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ilk önce şunu söylemek istiyorum ben kendi çabamla bir site yapmak istiyorum ama nasıl yapılır nerden başlayabilirim bilmiyorum çok meraklı ve istekliyim ama hiçbir bilgi olmadığından yetersiz ...

ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 25-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilk önce şunu söylemek istiyorum ben kendi çabamla bir site yapmak istiyorum ama nasıl yapılır nerden başlayabilirim bilmiyorum Dreamweaver işime yarar mı ? çok meraklı ve istekliyim ama hiçbir bilgi olmadığından yetersiz kalıyorum arkadaşların açmış olduğu derslere bakıyorum uyguluyorum bişeyler yapmaya çalışıyorum kendimce ama sonucunun nereye varacağını bilmiyorum Dreamweaver işime yarar mı ? Dreamweaver sizce bir site oluşturmak için yeterlimidir arkadaşların verdiği liklerden milli eğitimin derslerini izliyorum sizce bir sonuca ulaşabilirmiyim tek başına bu program yeterli olurmu bana başlangıç aşamasında.şunu da belirteyim yaklaşık 4 yıllık bir photoshop deneyimim vaar yani arayüzü falan tasarlayabilirim ama iş site tasarımı olunca sıkışıp kalıyorum arkadaşlar ufak da olsa bildiklerinizi yanın buraya lütfen ben bu işi öğrenmek istiyorum ve adam akıllı yardım alacağım birileri olmadı yani insanlarla birebir soru cevap yapıyorum insanlrın sorduğum sorulardan sıkıldığını düşünüyorum ve bana bir faydası olmuyor bu görüşmelerin..

benim tek istediğim başlangıç aşamasında neler yapmalıyom ve hangi programlar kullanmalıyım..

şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 25-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Direk şu yada bu proğramla değilde mantığını kayrayarak en alt tabandan başlamak daha güzel ve daha sağlam olur... Bende siz gibiyim sıfırdan başlayacağım öyle yapmalısınız....
Bilenler daha iyi bilgilendirecektir sizi...
Bu mesajdan alıntı yap

ANIL YÜNCÜ(28)

Alt 25-07-2009 #3
işte ben bunun tabanı sıfır noktası neresi onu merak ediyorum Dreamweaver işime yarar mı ? kaç gündür kafayı yedim ya
Bu mesajdan alıntı yap

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 25-07-2009 #4
Html'den başlamalısınız...
Bu mesajdan alıntı yap

ANIL YÜNCÜ(28)

Alt 25-07-2009 #5
Dreamweaver dersleri izliyorum bu bir başlangıç olamaz mı acaba
Bu mesajdan alıntı yap

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 25-07-2009 #6
Mantığını temelini biliyorum diyorsanız sorun yok Dreamweaver işime yarar mı ?
Mantığını bilmeden sadece görsel derslerde yaptıklarınızla kalırsınız düşüncesindeyim "blueden" simdi aydınlatır seni Dreamweaver işime yarar mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 25-07-2009 #7
Temeli tabiki de html' dir. Dreamweaver'e ile başlasanız tabi ki olur. Ama takıldıgınız nokta muhakkak olacaktır. O yüzden hem mantığını kavramak, hem de en azından kodlara göz aşinası olmanız için html i öğrenmeniz gerekiyor. Unutmayın ki, dreamweaver bir EDİTÖR Dreamweaver işime yarar mı ?

Dremweaver tek başına yeterli olur mu, tabi olur. Ama photoshop da tasarlayıp, slice yıp- dreamweaverde düzenleyip sitenize görsel zenginlik katabilirsiniz. Program ve geliştirmek size kalmış.

Photoshopda slice' lama-Dreamweaverde Tablolandırma ve div'i çok iyi öğrenin Dreamweaver işime yarar mı ?

Kolay gelsin...

Mantığını temelini biliyorum diyorsanız sorun yok Dreamweaver işime yarar mı ?
Mantığını bilmeden sadece görsel derslerde yaptıklarınızla kalırsınız düşüncesindeyim "blueden" simdi aydınlatır seni Dreamweaver işime yarar mı ?
Bu mesajdan alıntı yap

ANIL YÜNCÜ(28)

Alt 25-07-2009 #8
Ders - XHTML Nedir? acaba html öğrenmem için bu likdeki bilgilere bakmam bunları öğrenmem sizce html temeli için yeterli olurmu
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 25-07-2009 #9
Ders - XHTML Nedir? acaba html öğrenmem için bu likdeki bilgilere bakmam bunları öğrenmem sizce html temeli için yeterli olurmu
Hayır, bu girişi bile değil Dreamweaver işime yarar mı ?
Ben sitede saha önce, Css dersleri hazırlamıştım, basit düzey html dersi de hazırlayacagım inşallah Dreamweaver işime yarar mı ?

CSS' e Giriş Dersi / Uygulamalı Anlatım
Bu mesajdan alıntı yap

ANIL YÜNCÜ(28)

Alt 25-07-2009 #10
şimdi ben ne yapmalıyım lütfen bana deki şu kitabı al veye şu programı al kurcala de yaparım ama temeli ne ile atmalıyım yani nasıl öğrenmeliyim html yi Dreamweaver işime yarar mı ? vall bir hoş oldum anlatamıyorum kendimi Dreamweaver işime yarar mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları