Dreamweaver öğrenmek istiyorum

Dreamweaver - Dreamweaver öğrenmek istiyorum Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben grafikerim tecrübeli bi grafiker de sayılmam onu da söyleyim Photoshop, freehand, illustratör ve quarkxpress programlarını kullanmaktayım. Tabi bunlarla baskıya yönelik işler yapıyorum (ofset ve dijital) Uzun ...

H.Design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

H.Design

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben grafikerim tecrübeli bi grafiker de sayılmam onu da söyleyim Dreamweaver öğrenmek istiyorum
Photoshop, freehand, illustratör ve quarkxpress programlarını kullanmaktayım.
Tabi bunlarla baskıya yönelik işler yapıyorum (ofset ve dijital)

Uzun zamandır web işlerini öğrenmek istiyorum ama bi türlü kısmet olmadıDreamweaver öğrenmek istiyorum

Benim merak ettiğim ben sadece dreamweaver öğrenerek (zaten diğer ps,ai vs. kullanıyorum) web tasarımında gerçekten güzel işler çıkartabilir miyim?
Yoksa html, asp gibi kod öğrenmem de şart mıdır?

Birde ben bu dreamweaver ı nasıl öğrenebilirim Dreamweaver öğrenmek istiyorum görsel eğitim setleri işimi görür mü kursa gitme imkanım şuan da yok Dreamweaver öğrenmek istiyorum

Son olarak şunu da söyleyim bilgisayar la çok haşır neşir olduğum için programları çabuk kavrayabildiğimi düşünüyorum en azından tekniğini...

Yardımlarınızı bekliyorum herkese iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 12-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dw programı sitenizi tasarlarken anlık olarak nasıl göründüğünü gösterebilen bir editördür.Yani hiç kod bilmeyen birisi bile Dw ile bir web sitesi hazırlayabilir tabiki basit bir site.Tamamiyle anlayarak bir web sitesi için HTML ve CSS kodlama dillerine hakim olmalısınız.Ardından sitenize daha gelişmiş fonksiyonlar kazandırmak için ASP, PHP, Javascript öğrenebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
H.Design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

H.Design

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2009 #3
teşekür ederim Ali Emre ama bu kodlama dillerini öğrenmem bayağ bi zor olacak heralde
Bu mesajdan alıntı yap
EmreAYD1N isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmreAYD1N

Grafiker / Antalya

Gayet Basit.

Alt 23-12-2009 #4
DW'de site yapmaya başlayacaksınız öncelikle Layerlarla yapacaksınız.Bir süre sonra kayma problemlerinden bıkıp tablelere döneceksiniz ve bundada kayma problemi yaşıyacaksınız ve divlere döneceksiniz. Div nasıl yönetilir? Sorusuna cevap ise CSS'dir ..

Görsel çalışmalarınız güzel ise iyi bir site yapmanız mümkün. Çünkü yapılacak siteler tamamen görselle hitap edecektir. PHP, ASP, Javascript bir sorunraki aşamada işinize yarayacak adımlardandır.

Öyle ise CSS i nasıl ögrenebilirim? İsterseniz bu noktada size yapmış olduqum basit taslakları size gönderebilirim bu sayede Css ile div nasıl kulanılır göreceksiniz. Kendinizi geliştirmeye bir an önce başlarsınız..

İyi Forumlar...
Bu mesajdan alıntı yap