dreamweaver resim ekleme yardımm

Dreamweaver - dreamweaver resim ekleme yardımm ...

dreamweaver resim ekleme yardımm
torbes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

torbes

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kurusa bakmayın rahatsız ediyorum belki çok basit bi konu açıcam ama nette açıklayıcı bilgi bulamadığımdan buraya yazıyorum..dreamweaver cs6 da site yapmaya çalışıyorum sayfanın solunda menüler var ve ben sayfanın sayfanın sağ tarafı yani boş olan kısmına resimleri sıralamak istiyorum fakat resim eklediğimde sol taraftaki menülerin dizlimi bozuluyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

şimdiden teşekkürler

arkadaşlar kurusa bakmayın rahatsız ediyorum belki çok basit bi konu açıcam ama nette açıklayıcı bilgi bulamadığımdan buraya yazıyorum..dreamweaver cs6 da site yapmaya çalışıyorum sayfanın solunda menüler var ve ben sayfanın sayfanın sağ tarafı yani boş olan kısmına resimleri sıralamak istiyorum fakat resim eklediğimde sol taraftaki menülerin dizlimi bozuluyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chopper07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chopper07

Webmaster / Muğla

Alt 06-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tablo yada css tasarım ile sayfanızda gerekli yerlerin ayrımlarını hazırladınız mı?
Bu mesajdan alıntı yap
torbes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

torbes

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-01-2014 #3
tabloyla denedim beceremedim css ayarlarınıda bilmiyorum bu konuyla ilgili ders var mıdır nette?
Bu mesajdan alıntı yap
BLUE_AZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BLUE_AZ

Webmaster / Ankara

css dersleri

Alt 20-02-2014 #4
merhaba css dersleri için buraya bakabilirsin.

CSS Dersleri
Bu mesajdan alıntı yap