dreamweaver resim görüntüleme

Dreamweaver - dreamweaver resim görüntüleme ...

Alt 04-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese mehaba,

web tasarım ile ilgilenmeye yani başladım, arkadaşlar bir resim yükleyip f12 ye basıp görüntüleyince resimleri x çarpı çıkıyor.Neden resimler görüntülenmiyor bilen var mı acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 05-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Büyük bir ihtimalle resimlerin kaynak yolu hatalı girilmiş.Resime tıklayın ve properties panelindeki Src kısmına doğru link atandığını kontrol edin.Yada src bölümünün yanındaki klasör simgesine tıklayarak yeniden yükleyin.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 05-10-2008 #3
Herkese mehaba,

web tasarım ile ilgilenmeye yani başladım, arkadaşlar bir resim yükleyip f12 ye basıp görüntüleyince resimleri x çarpı çıkıyor.Neden resimler görüntülenmiyor bilen var mı acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim
Resminizin bulundugu konumda olmamasından veya yanlış konumda bulunmasından kaynaklan bir sorun var.Ali Emre' nin de belirttiği gibi src kısmına doğru linki atarsanız sorununuz çözülecektir.

Düzelmezse buraya yükleyin, bakalım.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-10-2008 #4
Arkadaşlar cevapladığınız için çok teşekkür ediyorum. dediğinizgibi src kısmına baktım boştu sonra linkleri düzelttim F12 ye bastım değişmedi. Sonra resimlerin bulunduğu klasörde isimlerini değiştirdim tekrar yükledim oldu. Mantığını hiç anlamadım ama sonuçta oldudreamweaver resim görüntüleme, çok sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap
ensargk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ensargk

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 07-10-2008 #5
sorun türkçe karakterlerde olabilir özellikle resim adların türkçe karakterler kullamazsan bu tür sorunlarla karşılaşmazsın
Bu mesajdan alıntı yap
hakan07070 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakan07070

Webmaster / Bursa

Alt 19-11-2008 #6
kardes resimler icn ayrı klasör yap(resmi otomatik olarak yerini göster (img src)falan olarak
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dreamweaver, goruntuleme, görüntüleme, resim