dreamweavercs6.da resim üzerine yazı yazamıyorum :((

Dreamweaver - dreamweavercs6.da resim üzerine yazı yazamıyorum :(( Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba,hazırladığım sayfayı photoshopta kestim kaydettim .Dreamweaver da açıyorum,şimdi üzerine yazı yazıcam, atıyorum hakkımızda yazıcam ama yazamıyorum.Eski sürümlerde o parçayı silip background image yapıyodum değiştiriyodum ama dün geceden ...

dido6432 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dido6432

Eğitimci / İstanbul

Alt 16-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba,hazırladığım sayfayı photoshopta kestim kaydettim .Dreamweaver da açıyorum,şimdi üzerine yazı yazıcam, atıyorum hakkımızda yazıcam ama yazamıyorum.Eski sürümlerde o parçayı silip background image yapıyodum değiştiriyodum ama dün geceden beri şu cs6 da dEli gibi arıyorum bulamıyorum.bide eski sürümleri ing. kullanıyodum bunu mecburen acil indirmek zorunda kaldım, türkçe buda daha bi kafam karıştı dreamweavercs6.da resim üzerine yazı yazamıyorum :((
bana acilinden bi yardım edermisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chopper07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chopper07

Webmaster / Muğla

Alt 06-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kodlarınızı paylaşabilirseniz inceleyelim.
Bu mesajdan alıntı yap