Dreamweaverda jpeg resim üzerine map ile link eklemek?

Dreamweaver - Dreamweaverda jpeg resim üzerine map ile link eklemek? ...

gulcihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulcihan

Eğitimci / Kastamonu

Dosya23

Alt 28-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sayfalarını photoshopta yaptığım çok sayfalı bir çalışmada dreamweaver yardımı ile sayfalar arası geçiş yapmak istiyorum. İlk sayfayı ikinci sayfaya bağlayabiliyorum ama tüm sayfalar arasında nasıl bağlantı kuracağımı çözemedim. Öğrenciliğimde sadece bir ödev için(aynı amaçla) kullandım ve şimdi tek bir şey bile hatırlamıyorum. Yardım edebilecek biri olursa çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 28-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sayfalarını photoshopta yaptığım çok sayfalı bir çalışmada dreamweaver yardımı ile sayfalar arası geçiş yapmak istiyorum. İlk sayfayı ikinci sayfaya bağlayabiliyorum ama tüm sayfalar arasında nasıl bağlantı kuracağımı çözemedim. Öğrenciliğimde sadece bir ödev için(aynı amaçla) kullandım ve şimdi tek bir şey bile hatırlamıyorum. Yardım edebilecek biri olursa çok sevinirim.
tüm dosyaları tek 1 klasör altında toplayın örneğin : deneme diye. içine images klasörü dosyalar klasörü faland iye tekrar isterseniz klasörler oluşturabilirsiniz. Ardından 1 şablon hazırlayın örneğin 1.html gibi . photoshop'ta kestiğiniz resimleri tablolalar halinde düzenide kurun. 1.html bittiyse , 2.html , 3.html olarak sayfaları tek tek öncelikle bi yapın hepsini. Ardından 1.html açtığınız zaman anasayfa-hakkımızda-iletişim gibi kısımlara gelirsiniz. hakkımızda'ya 2.html klasörünün uzantısın yazarsınız. örn. : belgelerim/dosyalar/deneme/klasörler/2.html gibi sonra aynı şekilde iletişime 3.html gibi yaparsınız bu şekilde sayfalar arasında bağlantıyı kısa sürede oluşturursunuz. Eğer anlamadığınız bi yer olursa yapamadığınız bir yer tekrar sorabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap