Düğün Davetiye Çalışmam

Serbest Çalışmalar - Düğün Davetiye Çalışmam ...

Düğün Davetiye Çalışmam
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Düğün Davetiye Çalışmam

Alt 23-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Düğün Davetiye Çalışmam

basılı grafik üzerine fazla bir deneyimim yok o yüzden arkadaşıma yaptığım davetiye çalışmam yorumlarınız...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SERAP BİRCAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SERAP BİRCAN

Grafiker / Konya

Alt 24-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şık ve sade arkadaşım bence güzel başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2009 #3
Emeğine sağlık çok şık bir tasarım..
Bu mesajdan alıntı yap

asit

Webmaster / Ankara

Alt 24-03-2009 #4
çok teşekkür ederim yorumlarınız için Düğün Davetiye Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 24-03-2009 #5
güzel sade bir çalışma olmuş arkadaşım
emegine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

asit

Webmaster / Ankara

Alt 24-03-2009 #6
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-03-2009 #7
davetiyenin dıs rengi ve tasarımı bana pastane kutularını anımsattı...daha farklı bi tasarım ve renk uyumu olabilirdi..içine lafım yok Düğün Davetiye Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #8
Eğer doğru okuduysam "evleniik" yazıyor. Bu kelime için çalışma ağır... İç kısım çok neşeli bana çocukken defterlerin üzerlerine çizdiğimiz süslü şekilleri anımsattı. Ancak dışla biraz daha uğraşmalısınız. Yarım kalpler hoş mesala başka bir şeyde olsa renkler de çok uyumlu diyeceğim ama bozmuş.. En iyisi yarım kalplerle kırmızıyla neler yapabilirsiniz kurcalayın. Sade denmiş bol bol ama bana kalabalık geldi niye yalan söyleyeyim? Genel olarak yine de güzel ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

asit

Webmaster / Ankara

Alt 25-03-2009 #9
davetiyenin dıs rengi ve tasarımı bana pastane kutularını anımsattı...daha farklı bi tasarım ve renk uyumu olabilirdi..içine lafım yok Düğün Davetiye Çalışmam
Düğün Davetiye Çalışmam teşekkürler biraz daha düzenlemeye çalışacağım

Eğer doğru okuduysam "evleniik" yazıyor. Bu kelime için çalışma ağır... İç kısım çok neşeli bana çocukken defterlerin üzerlerine çizdiğimiz süslü şekilleri anımsattı. Ancak dışla biraz daha uğraşmalısınız. Yarım kalpler hoş mesala başka bir şeyde olsa renkler de çok uyumlu diyeceğim ama bozmuş.. En iyisi yarım kalplerle kırmızıyla neler yapabilirsiniz kurcalayın. Sade denmiş bol bol ama bana kalabalık geldi niye yalan söyleyeyim? Genel olarak yine de güzel ellerinize sağlık.
evet evleniik yazısını öylesine yazmıştım arkadaşa yolladım öylece kaldı ama dediğin gibi biraz yazıya göre ciddi durdu aslında aklımda arka tarafla katlandığında tamamlanacak bir kalp tarzı davetiye vardı ama arkadaş fazla değişik yapma standart olsun tarzı dedi o yüzden bu şekil yaptım ama kırmızı tonları denemeyi düşünüyorum beyaz zemin üstüne biraz daha sade
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(38)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 25-03-2009 #10
iç sayfada gelin ismi ile damat ismini yer değiştir... genelde gelin ismi önce yazılıyor... malum yuvayı dişi kuş yapar misali... (bayanlara öncelik tanıyalım nezaket kuralı)

onun dışırda güzel emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları