Düğün Davetiyesi için fikir ve tasarım desteği arıyorum

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Düğün Davetiyesi için fikir ve tasarım desteği arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar Nasip olursa 27 temmuz 2008 de düğünüm var fakat çok ilginç bi düğün davetiyesi arıyorum uzun zamandır. Bir yerinde bir şeyi farklı olsun istiyorum mesela her ...

Konu Kapatılmıştır
ahmetkayikci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetkayikci

Webmaster / Ankara

Alt 09-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar Nasip olursa 27 temmuz 2008 de düğünüm var fakat çok ilginç bi düğün davetiyesi arıyorum uzun zamandır.
Bir yerinde bir şeyi farklı olsun istiyorum mesela her yerde dolaşan ilaç şeklindeki davetiye çok güzel bi fikir okadar aşırıya kaçmadan değişik bi fikir yada tasarımı olan arkadaşlardan yardım bekliyorum bu farklılık sözlerindede olabilir...
Photoshop bilgim yeterince var fakat iş kendim olunca bir türlü yaptıklarımı beğenemiyorum okadar davetiye hazırladım ama kendime bir türlü yapamıyorum daha doğrusu fikir bulamıyorum Düğün Davetiyesi için fikir ve tasarım desteği arıyorum eğer bana yardımcı olursanız çok sevinirim tasarımlarınızı kara kalemle yada paintte dahi yapsanız ve anlatsanız ben onları elimden geldiği kadarıyla mükemmelleştirmeye çalışırım Düğün Davetiyesi için fikir ve tasarım desteği arıyorum

İsimlerimiz ; Ahmet & Neslihan

Saygılar sevgiler hepinize......
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorumDüğün Davetiyesi için fikir ve tasarım desteği arıyorum

Bol Pixelli günler Düğün Davetiyesi için fikir ve tasarım desteği arıyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Sait SANCAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sait SANCAK

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 09-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben sana bir kaç örnek sunayım sen beğendiğinin çıkışını al size en yakın matbaya git görüş bunlar biraz maliyetli olur ama benim için önemli değil diyorsan sen bilirsin kolay gelsin...

ahmetkayikci

Webmaster / Ankara

Alt 09-03-2008 #3
Düğün Davetiyesi için fikir ve tasarım desteği arıyorum abi bunları zaten google abime sorarak bulabiliyorum benim istediğim yep yeni bir tasarım olsun kimsede olmayan birşey olsun Düğün Davetiyesi için fikir ve tasarım desteği arıyorum bilmem anlatabildimmi ??
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 09-03-2008 #4
Düğün Davetiyesi için fikir ve tasarım desteği arıyorum abi bunları zaten google abime sorarak bulabiliyorum benim istediğim yep yeni bir tasarım olsun kimsede olmayan birşey olsun Düğün Davetiyesi için fikir ve tasarım desteği arıyorum bilmem anlatabildimmi ??
o yaratıcılık sizden çıkacak.

daha ilginç bir tasarım yapın bana diyorsanız ücretini ödeyerek arkadaşlara yaptırırsınız.

ahmetkayikci

Webmaster / Ankara

Alt 09-03-2008 #5
hımmm senin farkında olmadığın birşey var ben sadece fikir arıyorum yaptıracak adam değil ben burayı grafikçilerin paylaşım sitesi grafiker arkadaşların grafik üzerine bir birlerine fikirlerini sunduğu bir yer olarak düşünmüştüm galiba öyle değil kusura bakmayın....
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2008 #6
arama motorundan davetiye diye aratırsan bir çok örnek çıkar herhalde sana yardımcı olabilmesi için onlardan fikir edinebilirsiniz ki edinemiyorsanız [COLOR="Red"]Bahtınur[/COLOR]'un dediği gibi ücretini ödersiniz size yapacak çok insan var burada,
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2008 #7
hımmm senin farkında olmadığın birşey var ben sadece fikir arıyorum yaptıracak adam değil ben burayı grafikçilerin paylaşım sitesi grafiker arkadaşların grafik üzerine bir birlerine fikirlerini sunduğu bir yer olarak düşünmüştüm galiba öyle değil kusura bakmayın....
Evet öyle ama bi farkla sen örnekler yapar sunarsın bizler üstünden bilgilerimiz dahilinde yorumlar yapıp seni yönlendirmeye calısırız yoksa sana sıfırdan fikir vermek gibi bir şeyi kimse yapmaz üzgünüm kolay gelsin...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

ahmetkayikci

Webmaster / Ankara

Alt 09-03-2008 #8
valla ben derdimi anlatamadım galiba neyse size iyi çalışmalar iyi günler Düğün Davetiyesi için fikir ve tasarım desteği arıyorum
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 09-03-2008 #9
biz sizi anladık sizde bizi gayet iyi anladınız iyi forumlar dileriz...

[COLOR="Red"]emeğe saygı: bir emek sarfediliyorsa ücreti ödenmelidir, aksi takdirde bedavaya çalışma yapıp başkasının emeğini hakkını gasp etmeyiz. grafikerler.net yönetimi[/COLOR]
Konu Kapatılmıştır

Tags
yardim, tasarim, font, evlilik, dugun, davetiye