Dük 50. yılında tarzına en uygun kravat tasarımını yapmanı istiyor!

Yarışma Organizasyonları - Dük 50. yılında tarzına en uygun kravat tasarımını yapmanı istiyor! Sponsorlu Bağlantılar Tarzını ve farkını göstermenin tam zamanı! Hemen idealindeki kravatı tasarla, muhteşem bir MacBook Pro kazanma şansını yakala. Tarzını kravatına en iyi yansıtan kazanıyor! Ödüller 1. MacBook Pro Çift ...

paintmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paintmaker(33)

Eğitimci / Adana

Alt 02-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tarzını ve farkını göstermenin tam zamanı! Hemen idealindeki kravatı tasarla, muhteşem bir MacBook Pro kazanma şansını yakala. Tarzını kravatına en iyi yansıtan kazanıyor!

Ödüller

1. MacBook Pro
Çift çekirdekli 2.3GHz Intel Core i5 işlemci, Turbo Boost ile 2 kat hız, Intel HD Graphics 3000, FaceTime HD Kamera ile 720p HD görüntüleme, yüksek hızlı Thurderbolt veri sistemi, Multi-Touch Trackpad, tek şarjla 7 saatlik pil ömrü.

2. iPad 2
Çift çekirdekli 1GHz A5 işlemci, 16GB sabit disk, 9.7 inç ekran, FaceTime HD Kamera ile 720p HD görüntüleme, 9 kata varan daha güçlü grafik performansı, 10 saate varan pil ömrü, üç eksenli jiroskop ile hareket algılama, daha ince ve daha hafif tasarım.

3. iPod Classic
40.000 şarkı, 200 saatlik video ve 25.000 fotoğraf saklayabilen 160 GB depolama alanı. Sizin için playlist oluşturan Genius özelliği, 2.5 inç vivid ekran, özel iPod Classic oyunları, 36 saate kadar pil ömrü.

4. iPod Nano
Daha küçük ve daha şık yeni klipsli tasarım, 8 GB bellek, 1,5 inç Multi-Touch ekran, FM radyo, fitness programı, sizin için playlist oluşturan Genius özelliği, 24 saate kadar pil ömrü, dahili şarj edilebilir lityum-ion pil.

5. iPod Shuffle
Klipsli küçük tasarım, 5 farklı renkte parlak alüminyum gövde, 2GB bellek, tıklanabilir kontrol paneli, yeni VoiceOver sistemi, sizin için playlist oluşturan Genius özelliği, 15 saate varan pil ömrü, dahili şarj edilebilir lityum-ion pil.

50 Oy al, 50. Yıl Dük Kravat'ını kazan!
Katılımcılardan 50 oy alan her yarışmacıya 50. yıl özel Siyah Dük Kravat hediye edilecektir. Dük 50. Yıl'da 50 oyu yakala, Dük Kravatı kaçırma!

Katılım için ziyaret ediniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MysticArt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MysticArt

Öğrenci (Grafik) / Afyonkarahisar

Alt 02-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
site üzerinden oylama yapılması hiç adil olmamış çevresi olanın kazanacağı adil olmayan bir yarışma
Bu mesajdan alıntı yap
KastiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KastiDesign

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-11-2011 #3
site üzerinden oylama yapılması hiç adil olmamış çevresi olanın kazanacağı adil olmayan bir yarışma
aynen katılıyorum bu tür oylama sistemi çok adaletsiz oluyor!
Bu mesajdan alıntı yap
orkhanbektash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkhanbektash

Grafiker / Yurtdışı

Alt 07-11-2011 #4
Evet aynen öyle. Nitekim yarışma sonuçlarından görüldüğü gibi en iyi tasarımlar geriden takip ediyor.
Bu mesajdan alıntı yap
gayecagli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gayecagli

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2011 #5
kesinlikle katılıyorum hatta konuyla ilgili firmaya bir mail de attım...
Bu mesajdan alıntı yap
desinat0r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

desinat0r

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 14-11-2011 #6
ben çalışmamı yükleyemiyorum corelde çalıştım jpg yapıyorum yükluyorum ama olmuyo yaradım edebilirimisiniz.

*Yüklediğiniz imaj dosyası 2MB'tan küçük, tam olarak 325*842 boyutlarında bir JPEG veya JPG dosyası olmalıdır!
Bu mesajdan alıntı yap
gameower isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gameower

Desinatör / İstanbul

Alt 16-11-2011 #7
firmanın amacı tasarım değildir böyle bişey yaptıklarına göre.. büyük ihtimalle reklam peşindeler çokta güzel reklam yaptılar.. bende yaptım tasarım.. 65 kişi anca beğendirdim..http://www.kazandirankravat.com/tasa...wwSOB.facebook
Bu mesajdan alıntı yap
paintmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paintmaker(33)

Eğitimci / Adana

Alt 16-11-2011 #8
firmanın amacı tasarım değildir böyle bişey yaptıklarına göre.. büyük ihtimalle reklam peşindeler çokta güzel reklam yaptılar.. bende yaptım tasarım.. 65 kişi anca beğendirdim..http://www.kazandirankravat.com/tasa...wwSOB.facebook
güzel olmuş arkadaşım, ben de oy verdim. sade ve güzel.
Bu mesajdan alıntı yap
hasi007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasi007

Öğrenci (Grafik) / Trabzon

Alt 22-11-2011 #9
arkadaşlar bende katıldım oy verirseniz bahtiyar olurum
http://kazandirankravat.com/tasarimc...00002313405997
Bu mesajdan alıntı yap
erensami isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erensami

Öğrenci (Diğer) / Erzurum

Alt 24-11-2011 #10