dükkan shop sanal mağaza logotyp

Logo Tasarımları - dükkan shop sanal mağaza logotyp Sponsorlu Bağlantılar dükkan shop sanal mağaza loğotyp çalışması. ilgi ile izlediğim seviyeli bir ortam olan grafikerler net e bir çalışmamla katılmak istedim. saygılar...

tabu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tabu

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dükkan shop sanal mağaza loğotyp çalışması.
ilgi ile izlediğim seviyeli bir ortam olan grafikerler net e bir çalışmamla katılmak istedim.
saygılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
o harfinden el çıkarmışsın harfin içini mağaza gibi yapsan yada başka bi fon kullansan sadece o harifinin içine yani arka plandan farklı, sanki o zaman el başka bi yerden çıkmış gibi olur böyle biraz havada kalmış gibi
Bu mesajdan alıntı yap
scala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scala(39)

Grafiker / Kocaeli

Alt 11-12-2007 #3
ben çok beğendim fikir çok iyi çanta üzerindeki detay tamamlayıcı olmuş sadece elin geliş açısıyla ilgili farklı denemeler yaparsan görmek isterim
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2007 #4
fikir güzelde bence o çanta bilgisyarn klavyesinin üzerinde olmalıydı çünkü ele sadece bileğin biraz yukarısınbda ve okadar küçük bir elin oraya kadar uzanması imkansız ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-12-2007 #5
fikir çok güzel.. ama bence bunu logotype yapma konusunda düşünmelisiniz... afiş veya ilan da kullanılabilinir... fakat logotype ta resim kullanma fikri iyi bir fikir olmayabilir... küçültüldüğünde de okunamaz... Orantıya dikkat...
Bu mesajdan alıntı yap
haliluzun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haliluzun

Grafiker / Bursa

Alt 11-12-2007 #6
ben başka bir fikir vereyim eğer amaç alışveriş ve sanal ortamsa.. çantanın üerine ekran göm çantaya mouse ve eli bağla alsana logo..dene bence...
Bu mesajdan alıntı yap
tabu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tabu

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2007 #7
eleştiriler için teşekkürler.
1-harflerden sk üzerinde oynandı ikinci bir harf üzerinde oynama yapmak okunurluluğu olumsuz etkiliyor.
2-İllüstrasyon kelime anlamı ile teklif etme, oradaki el o anlamda,sağ elle erme alışkanlığımız olduğundan ilk bakışta ele yabancılaşıyoruz. Sol elle verdiğim için oluyor bu
3-Eli klavyenin dışına uzattım yani siparişi verenin önüne kadar, bunu bilinçli yaptım. teşekkür
4- Kartvizit boyutunda okunabilirliğini denedim. ben resim olarak kullandım, vektörel bir cizim olabilir teşekkürler.
Hepinize sevgi,saygı ve selamlar
Bu mesajdan alıntı yap
byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 14-12-2007 #8
eğer benim acizane fikrimi sorarsanız logo tasarımlarını çok renkli yapılmaması lazımdır. nedenini sorarsanız çok renkli işler güzel görünebilir ama bu çalışmaları yaprken firmayıda düşünmek lazım. sadece bir kartvizitte matbaa ya birsürü para vermek zorunda kalır. Logolarda en fazla 2 renk bence. sizin yaptığınız logotyp değil bence bir afiş, broşür gibi çalışmalara reklam amaçlı kullanılabilir. ama gerçekten güzel çalışma olmuış. emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-12-2007 #9
GÜsel OlmuŞ ÇaliŞma ArkadaŞim Bİzİmde Online Web Sayfamiz Icin Boyle Bi ÇaliŞmamiz Oldu Ama Onemli Olan Web Sayfasinda O ÇaliŞmayi Hİssettirmek Kucuk Biyerde Kullanirsaniz Anlamsiz Kalir Ama Yinede Çok GÜsel
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2007 #10
Tuaf
Güzel
Karışık
İyi fikir
Müthiş
Anlamadım
Kafam Karıştı Böyle Yorum Attım bende dükkan shop sanal mağaza logotyp