Dükkanıyla birlikte komple Devren Satılık Tabela dükkanı - Adana

İkinci El Pazarı - Dükkanıyla birlikte komple Devren Satılık Tabela dükkanı - Adana Sponsorlu Bağlantılar Dükkanıyla birlikte komple Devren Satılık Tabela dükkanı Şehir: Adana Marka / Model: dükkan Fiyat: 50.000 Teslimat: Elden Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: İşdeğişikliğinden dolayı,3 yıldır çalıştırdığımTabelacı dükkanını tapusuyla ...

adan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adan

Baskıcı / Adana

Alt 21-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dükkanıyla birlikte komple Devren Satılık Tabela dükkanı

Marka / Model: dükkan

Fiyat: 50.000

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: İşdeğişikliğinden dolayı,3 yıldır çalıştırdığımTabelacı dükkanını tapusuyla birlikte satıyorum.20 m2 wcli,darabalı,tenteli,dükkanı ile birlikte,kaynak mak.ispiral,60 lık roland gx 24 ploter mak.,mini buzdolabı,setüstü ocak,folyolar,masa üstü bilgisayar, v.b malzemeleriyle birlikte komple satıyorum.işyerim Adana Toros mahallesindedir.Kenan Evren bulvarına çok yakındır.Telefonla bilgide verebilirim.0543 496 54 32 Hakan...

E-posta:

Telefon: 0543 496 54 32
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Dükkanıyla birlikte komple Devren Satılık Tabela dükkanı - AdanaDükkanıyla birlikte komple Devren Satılık Tabela dükkanı - AdanaDükkanıyla birlikte komple Devren Satılık Tabela dükkanı - AdanaDükkanıyla birlikte komple Devren Satılık Tabela dükkanı - Adana

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap