dumanı üstünde eskiz tadında terlik illüstrasyonu :)

İllüstrasyon Çalışmaları - dumanı üstünde eskiz tadında terlik illüstrasyonu :) ...

davulator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

davulator

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

değerli yorumlarını esirgeyen 50 kişiye teşekkür ederim dumanı üstünde eskiz tadında terlik illüstrasyonu :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sare

Alt 05-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
illüstrasyon hakkında çok bilgim yok ama gördüğüm kadarıyla en önde duran ve arkada sağda duran çalışmalar gayet hoş olmuş. elinize sağlıkdumanı üstünde eskiz tadında terlik illüstrasyonu :)
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 05-01-2010 #3
Tebrik ederim başarılar dilerimde bu illüstrasyon çalışması hakkında bilgi vermemişin bize photoshoptamı yaptın çizdinmi nasıl oluşturdun ödev içinmi oluşturdun bunlarıda belirtseydin daha iyi yorum yapardık hanidumanı üstünde eskiz tadında terlik illüstrasyonu :)
Bu mesajdan alıntı yap
poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-01-2010 #4
oncelikle, art arda mesaj yazmak yasak, her bakan kisinin mesaj yazma zorunlulugu da yok, eger biraz sabrederseniz gerekli yorumlari alirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

davulator

Alt 05-01-2010 #5
çalışmayı kendi zevkim için PS ta yaptım önce kalemle sonra ped le çizdim 1 saatte yapılmış bişey
Bu mesajdan alıntı yap
sevdaress isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevdaress(30)

Eğitimci / Kahramanmaraş

Alt 12-01-2010 #6
kara kalem aşaması ve son aşama oldukça başarılı..emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
tooche isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tooche

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2010 #7
ya çok güzel olmus böle görüyorum heves ediyorum yapamıyınca yılıyorum dumanı üstünde eskiz tadında terlik illüstrasyonu :)
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 13-01-2010 #8
Karakalem hakkında eğitimim veya yeteneğim yok, sadece özellikle son aşamada ki çizimde sağ taraftaki terlik fazla koyu kalmamış mı? ışık soldan bile gelse terliklerin duruşları üst üste bile olsa bence çok koyu kalmış..

Ama 1 saatte yapılan bir çizimin hem tekniği hemde aşama aşama sunumu çok güzel olmuş eğitici paylaşımlar bunlar, teşekkürler!..
Bu mesajdan alıntı yap

davulator

teşekkürler

Alt 13-01-2010 #9
Karakalem hakkında eğitimim veya yeteneğim yok, sadece özellikle son aşamada ki çizimde sağ taraftaki terlik fazla koyu kalmamış mı? ışık soldan bile gelse terliklerin duruşları üst üste bile olsa bence çok koyu kalmış..

Ama 1 saatte yapılan bir çizimin hem tekniği hemde aşama aşama sunumu çok güzel olmuş eğitici paylaşımlar bunlar, teşekkürler!..
yorumunuzda çok haklısınız olduka koyu, dikkat etmemiştim dumanı üstünde eskiz tadında terlik illüstrasyonu :) teşekkürler
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap