Dünit logosu

Logo Tasarımları - Dünit logosu ...

Dünit logosu
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Dünit logosu

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

DünitDünit logosuicle Üniversitesi Tiyatro Topluluğu

Tiyatroda ela alınan en genel tema ağlayan ve gülen insan ifadeleridir...
Uygun fontlara bu tema işlenerek Dünit oluşturuldu.Renk Site Arka fonuna uygun olarak beyaz seçildi...Dünit logosu1:

Dünit logosu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pacp10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pacp10

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ağlayan ve gülen yüz ifadeleri birbirinden bu kadar farklı olunca logon yine dağınık olmuş arkadaşım. Logo illaki beyaz olacaksa mutlaka konturlerinin veya gölgelendirilmenin iyi yapılmış olması gerekir aksi halde görünmez, dikkat çekmez... Naçizane önerimi soracak olursan öncelikle fontu değiştirmeli, harfleri tek bi taban üzerinde tutarak yüz ifadelerini birbirine uygun hale getirmelisin.

İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 08-09-2008 #3
Renk Site Arka fonuna uygun olarak beyaz seçildi diye bir ibare var, lütfen dikkatli okuyalım Dünit logosu
Bu mesajdan alıntı yap
cesurmeneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 08-09-2008 #4
alttaki yazı eğik olmamalı.
ağlayan yüzü arka fona buyuk bir şekilde açık renkte koymalısın.
daha guzel olcak gibi.
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

pacp10

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #5
Renk Site Arka fonuna uygun olarak beyaz seçildi diye bir ibare var, lütfen dikkatli okuyalım Dünit logosu
Site arka fonu derken??? Bu logo hep aynı fonla hep aynı yerdemi kullanılacak beyaz kağıda basılcağı zaman ne olacak??? Diyelimki hep siyah fon üzerinde duracak o zaman siyah fonlu olarak sunum yapmalısın
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 08-09-2008 #6
İlk olarak Reklam içereceği için site adını yazamıyorum, ama biraz araştırırsan bulabilirsin, ikinci olarak, Kağıda basılacağı zaman uygun bir renk ayarlanır...Beyaz kağıda beyaz basacak değiliz Dünit logosu
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #7
İlk olarak Reklam içereceği için site adını yazamıyorum, ama biraz araştırırsan bulabilirsin, ikinci olarak, Kağıda basılacağı zaman uygun bir renk ayarlanır...Beyaz kağıda beyaz basacak değiliz Dünit logosu
hocam sen cidden eleştiri kaldıramıyorsun galiba yahu, insanları hayallerinde canlandırmak zorunda bırakıyorsun, "siyah zemine gelsee, hımm şöyle olacakmış" böyle mi düşünmeliyiz sence? ya da senin logolarına cidden yorum yapmak zorunda mıyız? yoksa sen buraya logoyu eklerken "yahu isteyen takılsın, aman ben yaptım zaten" şeklinde mi düşünüyorsun?

"Beyaz kağıda beyaz basacak değiliz Dünit logosu" nerden bilelim? buraya beyaz zemine koyup yorum isteyen biri olarak bence beyaz kağıda da basabilirsin Dünit logosu
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 08-09-2008 #8
Eleştirilere eleştiriyle karşılık vermem kimseyi rahatsız etmesin ,Eleştirilere sert bir dille karşılık verseydim ozaman eleştiri kaldıramıyo olurdum , ama farkındaysanız eleştirilere farklı eleştiriler yapıyorum, buda gayet normal.Beyin jimnastiği yapmak, Hayallerde Canlandırmak Grafikerlerin işidir...Burda farklı bir renkte sunum yapsaydım , başka bir renk sorun konusu olacaktı Dünit logosuHerşey tamam ,renkte sorun varsa onuda düzeltiriz Dünit logosu Tşkler ilginiz için
Bu mesajdan alıntı yap

pacp10

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #9
Ağlayan ve gülen yüz ifadeleri birbirinden bu kadar farklı olunca logon yine dağınık olmuş arkadaşım. Logo illaki beyaz olacaksa mutlaka konturlerinin veya gölgelendirilmenin iyi yapılmış olması gerekir aksi halde görünmez, dikkat çekmez... Naçizane önerimi soracak olursan öncelikle fontu değiştirmeli, harfleri tek bi taban üzerinde tutarak yüz ifadelerini birbirine uygun hale getirmelisin.

İyi çalışmalar
Sayın Yosa bakınız yukarıdaki yazımda sizi eleştiren değil olumlu bir yönlendirme yapmışım... Her yazılan yorum eleştiri değil kişinin şahsi fikridir. Ayrıca,eleştirilerilere sert cevaplar yazmıyorum demişssin bence yazılanları tekrar oku
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #10
Eleştirilere eleştiriyle karşılık vermem kimseyi rahatsız etmesin ,Eleştirilere sert bir dille karşılık verseydim ozaman eleştiri kaldıramıyo olurdum , ama farkındaysanız eleştirilere farklı eleştiriler yapıyorum, buda gayet normal.Beyin jimnastiği yapmak, Hayallerde Canlandırmak Grafikerlerin işidir...Burda farklı bir renkte sunum yapsaydım , başka bir renk sorun konusu olacaktı Dünit logosuHerşey tamam ,renkte sorun varsa onuda düzeltiriz Dünit logosu Tşkler ilginiz için
Madem öyle, bende - sizin asla bu şekilde kullanamayacağınız, beyaz zeminde olursa rengini herhalde ki(!) değiştireceğiniz - bir logo için yorum yapmayayım Dünit logosu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dünit, logosu