Dünya Su Günü Afiş Çalışması

Afiş Tasarımı - Dünya Su Günü Afiş Çalışması ...

cut_lee_amm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cut_lee_amm

Webmaster / Bursa

Alt 05-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar hazırladım ancak son gün hazırladığım için gönderemedim. Yani gönderecektim ancak geç kalmışım biraz yetişmez dediler. Düşüncelerinizi yazarsanız memnun olurum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafipixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafipixel

Grafiker / Denizli

Alt 06-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mizanpaj açısından ve işçilik olarak güzel bir çalışma olmuş. renkler ve mizanpajın sayfa içinde ölçeklendirmesi gayet güzel. ancak kullanmış olduğun cümle çalışmada anlatılmak isteneni tam olarak açıklayamamış bence.sınırlar değişmeden cümlesini okuyup çalışmaya baktığımda benim aklıma gelen küresel ısınma. küresel ısınma sonucu buzulların erimesiyle dünya haritasının değişecek olması.
işte benim anladığım bu ama acaba çalışma bunumu anlatıyor yoksa benmi kafamdan uydurdum belli değil. mesajda netlik yok. doğru tahmin etmiş olsam bile herkes bu çıkarıma ulaşamayabilir. her kesimden insana hitap edicek bir netlikte olmalı. ayrıca doğru bildiysem şayet dünya su günü ile küresel ısınma mesajı çok örtüşmüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
cut_lee_amm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cut_lee_amm

Webmaster / Bursa

Alt 07-02-2008 #3
Detaylı yorumunuz için teşekkür ederim ancak ben hazırlarken bu afişi sizin aklınıza geldiği şekilde bir düşünceye kapılmamıştım hiç.

Farklı bir düşünce, saygı duyarım ...
Bu mesajdan alıntı yap
grfkr42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfkr42

Grafiker / Konya

Alt 07-02-2008 #4
mantık olarak çok güzel önemli olanda bu sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
Kadir Kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-02-2008 #5
Halla halla ne kadar da garip bir flash arşiv sitesinde profesyonel flashcıların sitesine bakarken bu çalışmayı gördüm adam flashda index olarak yapmış ne kadar da garip dimi.

Bu çalışmayı sen mi yaptın ?
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 07-02-2008 #6
Halla halla ne kadar da garip bir flash arşiv sitesinde profesyonel flashcıların sitesine bakarken bu çalışmayı gördüm adam flashda index olarak yapmış ne kadar da garip dimi.

Bu çalışmayı sen mi yaptın ?
Sitedeki her hangi bir çalışmaya bu şekilde bir mesaj yazarken elinizde tutulur bir kanıtınız olmak zorundadırki söylediğiniz ciddiye alınsın.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafipixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafipixel

Grafiker / Denizli

Alt 07-02-2008 #7
Detaylı yorumunuz için teşekkür ederim ancak ben hazırlarken bu afişi sizin aklınıza geldiği şekilde bir düşünceye kapılmamıştım hiç.

Farklı bir düşünce, saygı duyarım ...
İşte bende bundan bahsediyorum zaten. yani ben bakınca bunu anladım. ama sen başka birşey anlatmak istemişsin.anlatmak istediğin mesajı net olarak verememişsin mesajı biraz daha netleştirirsen dahada güzel olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-02-2008 #8
Bende söz ağızdan bir kez çıkar duyduğuma değil gördüğüme inanırım bizde yalan yanlış yokdur ama illede kanıt istiyorsan al sana kanıt.

TIKLA
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 07-02-2008 #9
Kimse size yalan söylüyor demedi Dünya Su Günü Afiş Çalışması Ancak siz yalan söylediğinizi düşünmüşsünüz. Mesajımı tekrar okuyun anlayacaksınız. Elle tutulur bir kanıtınız olmaz ise siz ciddiye alınmazsınız. Bu şekilde olumlu hareketi yapmışsınız.

Çalışmaya yorum :
İyiki geç kalmış gönderememişsiniz Dünya Su Günü Afiş Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-02-2008 #10
Kimse yalan söylüyorsun demedi ama yazdığın yorumun özünden bu anlam çıkıyordu ben öyle bir anlam çıkartım bir çok kişide öyle br anlam çıkartırdı düşüncesindeyim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dunya su gunu