dünya su günü afiş tasarımım

Afiş Tasarımı - dünya su günü afiş tasarımım Sponsorlu Bağlantılar yorumlarınızı bekliyorum...

seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 08-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

srcncan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srcncan

Grafiker / Sivas

Alt 12-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş tasarım nerdee? burda resim var sadece yada resim üzerine yazdığın iki yazıya tasarım demişsin... başarısız diyemem çünkü başarmak için bir çalışma yok....
Bu mesajdan alıntı yap

seventh

Alt 12-08-2011 #3
kardeş tasarım nerdee? burda resim var sadece yada resim üzerine yazdığın iki yazıya tasarım demişsin... başarısız diyemem çünkü başarmak için bir çalışma yok....
yorumunuz için teşekkür ederim haklısınız başlığı düzeltmeliyim ama olmuyor malesef
Bu mesajdan alıntı yap
srcncan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srcncan

Grafiker / Sivas

Alt 12-08-2011 #4
Kusura bakma heves kırmak gibi bir niyetim yok yani. Ama grafikerim diyorsa bir insan önce grafik becerisini bir gösterecek çalışmasında daha sonra resim ve yazıyla görselini oluşturacak, en azından 7 yıllık deneyimim ile kendim için bu geçerli...
Bu mesajdan alıntı yap

seventh

Alt 12-08-2011 #5
Kusura bakma heves kırmak gibi bir niyetim yok yani. Ama grafikerim diyorsa bir insan önce grafik becerisini bir gösterecek çalışmasında daha sonra resim ve yazıyla görselini oluşturacak, en azından 7 yıllık deneyimim ile kendim için bu geçerli...
bunu benim için diyorsanız ben grafiker değilim daha öğrenciyim kusura bakmayın
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 12-08-2011 #6
lütfen onur kırıcı yorumlar değil yönlendirici, onure edici yorumlar yapalım.

çalışmaya gelince, sanırım ilk çalışmalarınızdan, üzerinde bir kaç değişiklik yaparsan biraz daha iyi olabilir. ileride çok iyi işler yapabilmen için bol bol çalışma incelemeni tavsiye ederim. eline ve beynine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

seventh

Alt 12-08-2011 #7
lütfen onur kırıcı yorumlar değil yönlendirici, onure edici yorumlar yapalım.

çalışmaya gelince, sanırım ilk çalışmalarınızdan, üzerinde bir kaç değişiklik yaparsan biraz daha iyi olabilir. ileride çok iyi işler yapabilmen için bol bol çalışma incelemeni tavsiye ederim. eline ve beynine sağlık...
teşekkür ederim yorumunuz için dikkate alırım
Bu mesajdan alıntı yap

seventh

Alt 12-08-2011 #8
mesajlarımı tek bir defa gönderemiyorum bugüne ait bir sorun galiba kusura bakmayın yukarıda ki mesajın aynısını gönderdiğim için düzeltmem gerekiyordu
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 13-08-2011 #9
seventh çalışma konusunda yorum yazmak istemiyorum zaten kendi içine de sinmediği kanaatindeyim

ancak mütevazi tavrın ve uğraşın dikkat çekici. Böyle devam edersen inanıyorum ki iyi işler yapacaksındır.

eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

seventh

Alt 13-08-2011 #10
seventh çalışma konusunda yorum yazmak istemiyorum zaten kendi içine de sinmediği kanaatindeyim

ancak mütevazi tavrın ve uğraşın dikkat çekici. Böyle devam edersen inanıyorum ki iyi işler yapacaksındır.

eline sağlık
sizin yorumlarınıza ayrı önem veriyorum sanırım bilgilendirmeleriniz doğrultusunda kazandığım bir düşünce
evet pek içime sinmeyen bir çalışmaydı ama paylaşıp yorumlarınızı almak istedim
yorumunuz ve düşünceniz için de teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları