Dünyanın En büyük İnternet Cafesi, İçinde kaybolursunuz

Graficafe - Dünyanın En büyük İnternet Cafesi, İçinde kaybolursunuz ...

jokermen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jokermen(32)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 15-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyadaki en büyük internet cafe hangi şehirde?

Bu mega cafe 5220 metrekarelik bir alan üzerine yayılıyor
Dünyadaki en büyük cafe?nin nerede olduğunu biliyor musunuz?

Dünyadaki en büyük internet cafe New York Times Square?daki easyEverything (ABD).
Ziyaretçiler orada 800 bilgisayarda chat yapıyor, forumlara giriyor ya da e-mail gönderiyor. Bu mega cafe 5220 metrekarelik bir alan üzerine yayılıyor. Sevdiklerini evde bırakmış ve onlarla bağlantı kurmak isteyen New York ziyaretçileri için durum iyi: Cafe günün her saatinde açık. EasyEverything öncelikle Avrupa?nın bazı büyük şehirlerinde yaygınlık kazanan bir internet cafeler zinciri oluşturmaya çalışıyorlar. Almanya?da bu tip bir cafeyi Berlin?de bulabilirsiniz. ABD?deki ilk şube ise New York?ta 28 Ekim 2000 tarihinde açıldı.

Not:Avusturalyada 720 bilgisayarı olan bir internet cafe vardı ben şaşmıştım bunu görünce hiç şarşırmadım ama Alıştık artık ne diyim ki

ALINTIDIR...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
Alt 16-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
vay beDünyanın En büyük İnternet Cafesi, İçinde kaybolursunuz.. 10 bilgisayarla da kafe açıyolar demekki 800e kadar yolu varmış.. amma kanıyodur o kafe haDünyanın En büyük İnternet Cafesi, İçinde kaybolursunuz
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(39)

Alt 16-05-2008 #3
internette sörf yapmak budur herhalde.
ancak bi spor salonunda olabilirdi bi havuzu eksikDünyanın En büyük İnternet Cafesi, İçinde kaybolursunuzD
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 16-05-2008 #4
boş masaları nasıl buluyorlar acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-05-2008 #5
şimdi burdan dümdüz git 20 metre ilerden sağa dön 16 masa sonra yan yana 3 boş var ortadaki bozuk diğer ikisinden birine oturDünyanın En büyük İnternet Cafesi, İçinde kaybolursunuz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 16-05-2008 #6
borsa gibi..öldürseler durmam böle bi yerde bir dakika..aman allahım Dünyanın En büyük İnternet Cafesi, İçinde kaybolursunuz
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2008 #7
muhtemelen her müşteriye haritada veriyorlardır.. yoksa insan girdimi kaybolur, çıktımı giremez, tuvalete gitse yerini tekrar bulamaz..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-05-2008 #8
Höh Be Bu Ne Dünyanın En büyük İnternet Cafesi, İçinde kaybolursunuz
Bu mesajdan alıntı yap
gulada isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulada(27)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 16-05-2008 #9
oooo bu ne böyle ne kadar çok bilgisayar var kazandıklarını bilgisayara yatırmışlar belli
Bu mesajdan alıntı yap
grafik_Jİİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik_Jİİ

Grafiker / Konya

Alt 16-05-2008 #10
Ben konya da yaşıyorum burda da 400 bilgisayrlı ve 300 bilgisayrlı hizmet veren iki tanee cafe var ve her zaman full cekiyorlar ama bu kadarına da pes.ben ÇİN de dir diye düşünmüştüm malum nufüs açısındanr..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
buyuk, büyük, cafesi, dunyanin, dünyanın, içinde, internet, kaybolursunuz, İçinde, İnternet