Dünyanın en güzel tasarımı

Graficafe - Dünyanın en güzel tasarımı ...

baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 17-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hayatım boyıunca yaptığım en güzel tasarım ( Dünyanın en güzel tasarımı ) yaklaşlık 36 saat sonra dünyaya geliyo. Oğlum (Batuhan Baran) dünyaya gözleirini açıyor. Çok heyecanlı ve sabırsızım. Cenab-ı Allah'ın tasarım harikası değilmidir. Neyse arkadaşlar bebeğim oluyor. Darısı oolmayanların ve isteyenlerin başına. resmini daha sonra koyarım oğlumun.36 saat sonra
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 17-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dünyanın en güzel tasarımı Umarım sorunsuz bi şekilde "turp gibi" dünyaya gelir Dünyanın en güzel tasarımı şuan ne duygular içerisindesiniz baba olma sevincini henüz yaşamamış birisi olarak anlayamam ama tahmin edebiliyorum Dünyanın en güzel tasarımı TEBRİK EDERİM! şimdiden....
Darısı umarım ileride bizim başımıza Dünyanın en güzel tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 17-11-2009 #3
amin kaardeşim dedimya darısı olmayanların ve isteyenlerin başına. Dünyanın en güzel tasarımı daha biliyorum ama kucağıma aldığım zaman kendimi çok iyi hissedeceğimi biliyorum. ne bileyim. ilk çocuğum işte
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2009 #4
Oyy Allah bağışlasın inşallah.
Bu mesajdan alıntı yap

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 17-11-2009 #5
Teşekkür ederim efoja. 23 saat kaldı
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-11-2009 #6
Allah analı babalı, sağlıklı sıhhatli, mutlu mesut büyütmeyi nasip etsinDünyanın en güzel tasarımı Çocuk sahibi olmak çok güzel ve zor bir olay. 27 saat kalmış. Unutmayın 27 saat sonra hayatınız tamamen değişecek. Değişim güzeldir, tadını çıkarın. Bol sabırlı ve mutlu günler dileğiyleDünyanın en güzel tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 17-11-2009 #7
başlık ta güzel olmuş..
ama gerçekten sanırım 20 saat sonra doğacak minik meleğiniz için,allah hayırlısıyla doğmasını nasip etsinDünyanın en güzel tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 17-11-2009 #8
Allah anasına babasına bağışlasın inşallah.
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-11-2009 #9
Hayatta en büyük korkum; bu acımasız dünyaya bir bebek getirerek onun kapkara kollarına teslim etmek...
Öncelikle sizi cesaretinizden dolayı kutluyorum Dünyanın en güzel tasarımı
Ne kadar mutluluk verici olabileceğini de tahmin edebiliyorum.
Allah analı babalı büyütsün Dünyanın en güzel tasarımı
Bu süre zarfında size bol sabırlar diliyorum zira epey bir süre uykusuz kalacaksınız Dünyanın en güzel tasarımı
Hatta bundan bir 15 sene sonra inşallah oğlunuz ergenliğe geldiğinde bir daha görüşelim :giggle: Dünyanın en güzel tasarımı
Not:Genelde yapıldığı gibi; doğumdan sonra bebeğinizi kucağınıza verdiklerinde heyecandan eşinizi de unutmayın Dünyanın en güzel tasarımı
Genlde eşler o ilk heyecanlar unutulur; sadece eşin annesinin aklına gelir kızım nasıl diye sormak Dünyanın en güzel tasarımı
Şaka bir yana Allah bahtını güzel yazsın; çirkin şansı versin tabii Dünyanın en güzel tasarımı
Buarada harika bir isim koymuşsunuz.
Türkçe bir isim tercih ettiğiniz içinse ayrıca teşekkür ediyorum...
Tekrar tekrar binlerce kez tebrikler... :flower:
Bu mesajdan alıntı yap

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 19-11-2009 #10
Arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim. Oğlum dünyaya geldi. Çok güzel bir çocuk. eşim hastanede. görüşe giderken nasıl gittiğimi hatırlıyamıyorum. o kadar heyecan verici. inşallah oğlumun yüzü hayat boyu hep güler. herkese teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları